Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czy krasnale w ogródku to obciach?

Recommended Posts

• 3 miesiące temu...
Cytat

U Pani Gadzet na TVNie widziałem alternatywę dla krasnali. Wbijane konturowe zamiast całego gipsowego. Podobno hit w niemczech. Tam lubią takie rzeczy. Ten odcinek można jeszcze obejrzeć na tvn player.

Mnie się krasnale z założenia kojarzą z..horrorami O_O
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Żabol rzeczywiście wymiata icon_biggrin.gif

Tu widać że właściciel posesji lubi wszelkiej maści figurki... od nimfy do aniołków
Brak obrazka

Że też właściciel owej "piękności" nie obawia się, że w nocy wpadną jacyś na bani i zgwałcą... icon_rolleyes.gif
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
To tylko kwestia interpretacji; jest gatunek ludzi, którzy uważają, że jeśli wszystko dookoła będzie miluśkie, różowo-kolorowe, w ogrodzie bajkowo etc. to życie samo stanie się słodziutkie. Jeśli to działa, to taka magia nie jest zła. Ale przyznam, że na mnie to nie działa, i może trochę żałuję. Ale jeśli ktoś ma w swoim ogródku na tyłach domu zgraję krasnali, to pewnie się uśmiecha częściej, jeśli wystawia je przed domem od strony ulicy to może chce wywołać nasz uśmiech? Czasem uśmiech, czasem śmiech... To taka wizytówka: Tu mieszkają pogodni ludzie, którzy mają wszystko głęboko!!! icon_razz.gif
  • 3 tygodnie temu...
Mnie się krasnale kojarzą właśnie z lekkim obciachem, ale nie mam nic przeciwko jakimś innym figurkom/ozdobom ogrodowym. Kiedyś miałam w skalniaku takiego fajnego jeża, ale go ukradli... Dobrze, że już nie mieszkam w tamtej okolicy, na wszystko trzeba było uważać.
  • 5 miesiące temu...
Krasnale zdecydowanie obciach, ale widzę, że tu już się sporo podkategorii tego ustrojstwa stworzyło. W okolicy kilka starszych pań ma na trawnikach przed domami tego pełno. Tylko nie są one w stylu niemieckim bardziej takie "sympatyczne". Coś w tym stylu:

DSC01446.jpg

• 6 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Od zawsze ogrody upiększano wg. własnego gustu różnistą "architekturą"

Ludzkość przeżyła klomby ze starych opon, układanki z pobitych talerzy .......to i przeżyje różne inne wynalazki w tym zakresie - część z nich na trwale wpisała się w ogród a część nie.

Moim zdaniem, te łabądki nawiązują do dobrych tradycji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...