Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Jaromir_Paszek

rynny przy dużym balkonie

Recommended Posts

A czemu uzależniasz to czy zamontujesz rynnę od wielkości balkonu? Przecież na większej powierzchni zbierze Ci się więcej wody i musisz ją jakoś odprowadzić.

Ja mam taras o wielkości 9,5 m x 2,5 m i dałem mniejsza rynnę Wavin. Myślę, że wystarczy, bo taras jest zadaszony. A jak jest u Ciebie?

MArcin

Cytat

A czemu uzależniasz to czy zamontujesz rynnę od wielkości balkonu? Przecież na większej powierzchni zbierze Ci się więcej wody i musisz ją jakoś odprowadzić.

Ja mam taras o wielkości 9,5 m x 2,5 m i dałem mniejsza rynnę Wavin. Myślę, że wystarczy, bo taras jest zadaszony. A jak jest u Ciebie?

MArcin

Zapomniałem dodać, że nad balkonem będzie ażurowa pergola plus nadwieszony powyżej kawałek dachu - kombinowałem, że na większej płaszczyźnie proporcjonalnie będzie się rozlewać i nie bedzie jednej strugi, ale chyba rzeczywiście żle myślę icon_sad.gif

Cytat

Zapomniałem dodać, że nad balkonem będzie ażurowa pergola plus nadwieszony powyżej kawałek dachu - kombinowałem, że na większej płaszczyźnie proporcjonalnie będzie się rozlewać i nie bedzie jednej strugi, ale chyba rzeczywiście żle myślę icon_sad.gif

Zgadza się, ściekająca woda wyżłobi rowek w ziemi wzdłuż obrysu balkonu.

Zrobiłem zdjęcie mojej rynnie na tarasie. Stan przed położeniem gresu. Blacha jest przyklejona do posadzki i wygięta, aby woda spływała do rynienki.

DSC01446.jpg

Cytat

Zrobiłem zdjęcie mojej rynnie na tarasie. Stan przed położeniem gresu. Blacha jest przyklejona do posadzki i wygięta, aby woda spływała do rynienki.

To później zamieść zdjęcie z położonym gresem icon_smile.gif Ooo! I widać czym dociskałęś blachę icon_smile.gif

Cytat

Napisz, czym jest przyklejona ta blacha do posadzki? Tylko please... nie pisz, że klejem icon_smile.gif

Cytat

Napisz, czym jest przyklejona ta blacha do posadzki? Tylko please... nie pisz, że klejem icon_smile.gif

Hehehe Widać że na pianę montażową i dociskał pustakiem.A ile pracy czeka na dole . icon_smile.gif

To pytanie jest już w innym temacie, ale zapytam również tu! Marcin123, czym przykleisz gres do blachy? I podobnie jak Mathir proszę, nie pisz, że klejem icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...