Skocz do zawartości

Odnawianie starych okien


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
Powiem tak, stare ona nie które maja listwy i można wyciągnąć je bez problemu natomiast z kitem należy wziąć najpierw usunąć starą szybę , czy jej pozostałości i jest coś takiego jak szlifierka kątowa, za pomocą jej ;p i tarczy cienkiej ja akurat miałem do metalu icon_eek.gif i przy odrobinie dokładności można bez problemu usunąć bardzo szybko stary kit bez niszczenia ram okiennych tak jak to bywa przy pomocy dutka i młotka;p resztki w narożnikach trzeba niestety ręcznie bo tam sie nie dojdzie , ale to i tak o wiele szybciej niż dłutkiem to na tyle;o
a jeszcze jedno tarczka do kątówki musi być ta cienka a nie gruba przy tej technice można nawet wyciągnąć szybę ze starego okna, ja akurat tak musiałem zrobić aby zaoszczędzić pieniądze.Gorzej jednak bywa z docinaniem szyby , ale to inny temat. Edytowano przez izabela322 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

A może jednak takie kitowane okna wymienić? Na jakiekolwiek! Według uznania! Byle... bez kitu icon_smile.gif



Oczywiście, że najlepiej byłoby wymienić na nowe, najlepsze, najładniejsze ale może nie każdego stać...
Zamiast kitu można dać silikon, a wydłubanie kitu to nie jest problem. Nie robiłbym z tego tragedii.
Jedyna rzecz, na którą trzeba uważać to szyba. Jeśli jest zamocowana gwózdkami, lepiej je wcześniej usunąć.
Powodzenia.
Czym będziesz malować?
Czym jest teraz malowane? Edytowano przez MrTomo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...