Skocz do zawartości

Urządzenia do fitness


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Przypominam temat! Ja wybrałbym dzisiaj orbitreka!


icon_smile.gif witam wszystkich zainteresowanych fitnesem
mam od kilku lat w domu orbitreka i muszę przyznać ze jest to najlepszy zakup ostanich lat.Wybrałam frmę kettler i model nazywa się condor. icon_biggrin.gif troszkę waży...i kosztował też...troszkę icon_biggrin.gif kupiłam prosto od przedstawiciela firmy.
Link do komentarza
Cytat

icon_smile.gif witam wszystkich zainteresowanych fitnesem
mam od kilku lat w domu orbitreka i muszę przyznać ze jest to najlepszy zakup ostanich lat.Wybrałam frmę kettler i model nazywa się condor. icon_biggrin.gif troszkę waży...i kosztował też...troszkę icon_biggrin.gif kupiłam prosto od przedstawiciela firmy.


Taki jak ten poniżej?

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

a ja wybrałam jednak karnet na siłownię! I chodze dwa razy w tygodniu icon_smile.gif



To według mnie właściwe podejście do utrzymywania kondycji.

Jak kupiłam karnet to chodziłam na aerobik i siłownię. Jak kupiłam sprzęt to krótko mnie fascynował i tylko przed sezonem narciarskim był używany.

Zdecydowanie w grupie łatwiej dbać o kondycję, chyba że ma się bardzo dobrą motywację lub silną wolę do korzystania ze sprzętu w domu.
Link do komentarza
Cytat

a ja mam pytanie -gdybyście mieli kupic tylko jedno urządzenie do domu do takiego ogólnego treningu kondycyjnego co byście polecali? Bieżnię, rower, orbitreka? I jakieś konkretne marki? Ktoś mi poleca orbitreka. Ja mam ambitny plan ćwiczyc i nie bardzo moge wychodzic na silownie bo zwykle jestem wieczorem sam z dziećmi wiec mogę tylko w domu.



Z własnego doświadczenia mogę polecić sprzęt firmy KETTLER. Mam populanie mówiąc biegacza (bieg na płozach). Super
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...