Skocz do zawartości

sklepy RTV/AGD w necie


Recommended Posts

Z agito nie skorzystałem bo raz że niby mają tanio ale obsługa do dupy i koszty wysyłki też takie sobie z resztą majamagazyn maja niedaleko mnie i chcialem odebrac tv a powiedziano mi ze do 37 cali moge a jak kupuje 40 cali to przesyłka jest obowiązkowa suma sumarówm kupiłem gdzie indziej jak chciałem i jeszcze utargowałem 200 przez telefon tutaj http://www.hidbox.pl/ kupowałem kilka razy i jest ok
Link do komentarza
Polecam Electro - ostatnio kupowałem kilka rzeczy dla znajmomego - piekarnik, płyta, okap, zmywarka, lodówka i klika dni temu dla siebie sokowirówke:)

Wszystko było szybko,sprawnie, bezproblemów i do tego w porównaniu z innymi całkiem tanio.

Jedyne co mi się nie spodobało to jak chciałem domówić okap telefonicznie do złożonego już zamówienia, to nie było możliwości domówienia. Trzeba było anulować zamówienie o ile jeszcze nie wyjechało i wszystko od nowa wraz z okapem zamówić. Ale to szczegół i pewnie mało istotny. Wszystko przyjechało naprawdę szybko i nie mam zastrzeżeń- POLECAM.

Przy okazji dodam że kilka lat temu kupowałee dużo sprzętu komputerowego i najlepsza dostępność oraz dobra cena była w Morele jednak iż było to już pare lat temu to nie orientuję sie jak teraz cenowo u nich wychodzi. Jednak zakupy w tym sklepie były na najwyższym poziomie:)


Czy ktoś z Was miał okazje już kupować w Cento znalazłem tam sprzęt BOSCHa w przyzwoitych cenach i do tego cały asortyment który mnie interesuje. Edytowano przez Przemo1977 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
też kupowaliśmy sprzęt komputerowy na MORELE, również byliśmy zadowoleni z kontaktu i przesyłki
o Electro spotkałam się na forach z opiniami, że niestety w razie reklamacji jest duży problem i czasami przysyłają nie ten model a jak pokwitujesz to już nie odkręcisz sprawy no i że kurier tylko do 16ej może przyjechać. Wkurza mnie to, że na necie ludzie opinie piszą ale na takim ceneo już im się nie chce :( trzeba się naszperać czasami.
zastanawiamy się jeszcze nad sklepem http://www.nazakupy.com.pl/ , zważywszy na bezpłatny odbiór to ceny wychodzą porównywalne z electro.
Link do komentarza
Ja już dwukrotnie (w tym raz na prezent) kupowałam duże AGD w Oleole.pl i jestem zadowolona. Wybrałam ich właśnie ze względu na dostawę - wnoszą sprzęt do domu, pomagają rozpakować i jeszcze można dostawę w wybranych godzinach zamówić.

Pierwsza moja dostawa była w czasie komunikacyjnego armagedonu (okres przedświąteczny, śnieg, totalne korki w całym mieście), a panowie i tak zdążyli na czas icon_smile.gif Byłam pod wrażeniem.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Praktycznie cały sprzęt do zabudowy: kuchnia, łazienka, a nawet amplituner z kinem domowym. W sumie kilkanaście sklepów i jak na razie odpukać, bo wszystko jest super. Sprzęt zawsze otwieram i sprawdzam przy kurierze.
Jedyne na co czekam (jeszcze ich nie dostałem) już o 4 tygodnie za długo, to płytki z cegieł z Allegro (na szczęście jeszcze nie zapłacone).
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...