Skocz do zawartości

Pokój do gry w bilard :)


Jan_13

Recommended Posts

Cytat

Ja uważam, że taki pokój ze stołem bilardowym w domu to fajna sprawa, zwłaszcza jak się ma dość dużo pokoi w domu. W ogóle sama gra w bilard jest dobrą rozrywką: zaprasza się znajomych i gra. To miłe spędzenie czasu wśród znajomych.


taki pokój to swietna sprawa ale jest kilka warunków pokój min 50-80m2 umiejscowiony w piwnicy gdzie nikomu nie przeszkadza głosna muzyka jak kumple przyjdą ,bo stół bedzie uzywany tylko jak ktos przyjdzie chyba ze jakis mamiak bedzie bilarda
jeszcze nie tak dawno bywałem u znajomego który miał tak wyposazony dom i naprawde swietna sprawa
ale to czy warto takie cudo w domu robic zalezy od stylu życia i portwela bo zakładając ze mamy wolne pomieszczenie w duzym domu to jeszcze min 50-100tys wyleci na taki pokój rozrywek zakkładając ze jeszcze potrzeba dosc dobry sprzet audio wizualny to min 30tys
inne podejscie dla montażu stołu to nie sądze aby miało uzasadnienie w domu xhyba ze jako wystrój jakiegos wnetrza
Link do komentarza
Cytat

Miejsce jak miejsce, ale ta kasa... Chyba obracam się w biednym towarzystwie, bo żadnego z moich znajomych nie stać na taką fanaberię icon_sad.gif Zrobiłem kryptoankietkę icon_smile.gif


może nie koniecznie może poprosty nikt nie czuje potrzeby miec czegos ponad innych ,mimo że na koncie moze leżeć luzem z milion złotych ,inny znowu straropolskim zwyczajem zastaw sie a postaw sie takze czy ktoś taki pokój robi czy nie nie swiadczy o tym czy ma kase czy nie
Link do komentarza
I jak urządzanie pkoju ze stołem bilardowym? Udało się?
Mnie się marzy stół do bilarda w domu. Szczególnie, że mam jeden pokój do wykorzystania i zmieści się w nim spokojnie stół i inne rzeczy, jakiś fotelik, barek - a co:) Co prawda myślę, że za jakieś pół roku uda mi się zrobić ten pokój, bo póki co muszę skończyć resztę domu. Mamy już upatrzony jeden stół: Proyasport Q15 8ft. Ma bardzo dobre opinie, dobrej jakości, no i mieliśmy przyjemność grać na nim, więc powiem tylko, że na pewno go weźmiemy.
Jak masz jakieś zdjęcia tego (swojego) pokoju ze stołem to wrzuć proszę, chętnie obejrzymy.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
My też napaliliśmy się na bilard, ale się niestety nie zmieści, chyba, że chcielibyśmy trochę poobijać ściany, więc wstawimy chyba piłkarzyki. Też z proyasportu, bo lepszych w tej cenie nie widziałam. wszystkie jakieś takie tandetne i kiepsko wykonane. te, co oglądałam były naprawdę fajne. więc, wy będziecie cieszyć się bilardem, ja, mniej profesjonalną dyscypliną, aczkolwiek również przyjemną. Przynajmniej dzieci na tym skorzystają icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Witam wszystkich na forum, szukajac wskazówek na temat bilrda w domu znalazlem wasz temat.
Po zapoznaniu sie ze wszystkimi wypowiedziami,chciałbym wygłoscic swoją icon_wink.gif

Własnie jestem w trakcie realizacji mojego i moich paru kolegów pomyslu.
Ktoś napisał iż planując taki pokoik trzeba miec 100tys. .............
Mysle ze to bzdura, wiadomo dysponując taka kapusta, zrobił bym to caaaaałkim inaczej.4
Dysponując nie za dużym budżetem, uzgodnilismy z dwoma kolegami ze zrobimy sobie taki pokoik, i jak narazie pochłonęło nas to jakies 600 zl. sam remont, jeszcze troszke brakuje ale mysle ze w 1000 sie zmiescimy bez stołu, lecz juz np. z dartem.
Pomieszczenie nie jest za duze, no ale jak sie mowi jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Jest to stare budownictwo także pokoj został pozbawiony tynku naścianach, sufitu, pod "szpetnym" tynkiem znajdują sie jak dla mnie cudowne ściany z surowej cegły miedzy którymi jest konstrukcja z drewnianych belek (postaram sie wrzucić jakies fotki). Sufit był zrobiony od z płyt K-G. jak i niektóre ściany czy ich kawałki, stawiałem na przewage cegły.

rozpisuje sie dosc mocno, ale ogulnie wszystko idzie w dobrym kierunku, prace powoli dochodzą końca puzniej pozostaje tylko wstawic stół, a co do tego to mam juz typ: http://allegro.pl/item877101545_orginalny_...oriagratis.html
Oczywiście nie jest to profesjonalny stół, lecz mowimy tu ciagle o domowej rozrywce i dobrej zabawie dla nas wystarczający, do tego tarcza elektroniczna dart, karty, zetoniki do gry w pokoera, dobre towarzystko i wszystko nabiera kolorów.

Mam nadzieje ze temam nie wygasł i ktoś odpisze, pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich na forum, szukajac wskazówek na temat bilrda w domu znalazlem wasz temat.
Po zapoznaniu sie ze wszystkimi wypowiedziami,chciałbym wygłoscic swoją icon_wink.gif

Własnie jestem w trakcie realizacji mojego i moich paru kolegów pomyslu.
Ktoś napisał iż planując taki pokoik trzeba miec 100tys. .............
Mysle ze to bzdura, wiadomo dysponując taka kapusta, zrobił bym to caaaaałkim inaczej.4
Dysponując nie za dużym budżetem, uzgodnilismy z dwoma kolegami ze zrobimy sobie taki pokoik, i jak narazie pochłonęło nas to jakies 600 zl. sam remont, jeszcze troszke brakuje ale mysle ze w 1000 sie zmiescimy bez stołu, lecz juz np. z dartem.
Pomieszczenie nie jest za duze, no ale jak sie mowi jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Jest to stare budownictwo także pokoj został pozbawiony tynku naścianach, sufitu, pod "szpetnym" tynkiem znajdują sie jak dla mnie cudowne ściany z surowej cegły miedzy którymi jest konstrukcja z drewnianych belek (postaram sie wrzucić jakies fotki). Sufit był zrobiony od z płyt K-G. jak i niektóre ściany czy ich kawałki, stawiałem na przewage cegły.

rozpisuje sie dosc mocno, ale ogulnie wszystko idzie w dobrym kierunku, prace powoli dochodzą końca puzniej pozostaje tylko wstawic stół, a co do tego to mam juz typ: http://allegro.pl/item877101545_orginalny_...oriagratis.html
Oczywiście nie jest to profesjonalny stół, lecz mowimy tu ciagle o domowej rozrywce i dobrej zabawie dla nas wystarczający, do tego tarcza elektroniczna dart, karty, zetoniki do gry w pokoera, dobre towarzystko i wszystko nabiera kolorów.

Mam nadzieje ze temam nie wygasł i ktoś odpisze, pozdrawiam serdecznie.


Nareszcie ktoś napisał naprawdę na temat. Człowiek wie czego chce i jak się za to zabrać! Może jakieś zdjęcia?
Link do komentarza
No dziekuje wszystkim icon_smile.gif

Plany docelowe beda jeszcze efektywniejsze icon_smile.gif

Tylko zabrac sie do konczenia jest ciezko.....

Co myslicie o lewej scianie z belkami i ceglami, zastanawiam sie czy zostawic to tak jak jest czy bawic sie z nowa fuga??
Cegly sa juz zaimpregnowane srodkiem przeciw kruszeniu brudzeniu sie.
W niekturychmiejscach stara zaprawa peka i odpada ale ma to tez swoj urok....??

Jesli macie jakeis ciekawe pomysly bardzo prosze o rady icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
NIgdy nie myslalam ,zeby zrobic sobie taki pokoik z bilardem... (basen i pokoj gier wystarczy !)
ale moze kiedys...kto wie...nie mowie nie ! hehe icon_wink.gif

Z tego co sie orientuje najdrozszy jest stol icon_smile.gif
- przyda sie tez duza ,ladna lampa nad stolem (albo po prostu dobre oswietlenie) - do tego trzeba zakupic ,wszystko to ,co potrzebne do gry icon_wink.gif

Dla mnie w takim pomieszczeniu musi stac jeszcze wygodna kanapa - i barek icon_wink.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...