Skocz do zawartości

z czego dach?


kropeczka_ns

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 4 lata temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ja mam dach z Koramica dachówka ceramiczna L15 czarna angoba szlachetna, 3 rok na dachu jestem zadowolony ładnie się prezentuje i w słońcu i w deszczu jak bym miał drugi raz kupować kupiłbym to samo



Ho ho! Dobra prezencja jest bardzo ważna - szczególnie w słońcu i w deszczu, ale co ze śniegiem? btw - Słyszeliście, że w tym roku będzie zima stulecia?
Link do komentarza
Cytat

Ho ho! Dobra prezencja jest bardzo ważna - szczególnie w słońcu i w deszczu, ale co ze śniegiem? btw - Słyszeliście, że w tym roku będzie zima stulecia?


nie bardzo rozumiem do czego pijesz? a co ma być ze śniegiem? dachówka jest ceramiczna więc sie nie rozpuści jedynie zmienia kolor z czarnego na biały icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
1 godzinę temu, perzyk1 napisał:

Jak ktoś poleca Roben Monza, to proponuję w tej samej cenie a lepszej jakości Bogena INNOVO. Albo coś  z  Tondacha.

To podaj łaskawco ile wg Ciebie kosztuje jedno a ile kosztuje drugie.

I co lepszego ma Bogen czego nie ma Roben?

ja Ci powiem z własnego podwórka a nie z komercji, trzy miesiące temu kolega kryl dach i dostał wycenę na dachówke Robena i Bogena. Bogen był prawie jeszcze raz droższy niż Roben, więc nie pisz że Bogen jest w tej samej cenie, a cena jest dlatego droższa na Bogena bo jest sprowadzany z Niemiec a Roben produkowany jest u nas, w Polsce.

Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...