Skocz do zawartości

jasne drewno na tarasie


Recommended Posts

Cytat

Mam w planach (na razie odległych) budowę tarasu. Bardzo podoba mi się taki typ drewna, jaki jest popularny Skandynawii. Jest bardzo jasny, jakby szary i tylko jest lekko lakierowany. Jaki to typ drewna?


wiesz co, jedyne co mi pasuje do jasnego drewna do sosna, świerk bądź popularny modrzew skandynawski. podpwiem ci, że na tarasy lepsze jest drewno egzotyczne to raz, a tarasów nie radzę lakierować,. do pielęgnacji używa się olejów(v33, syntilor, nie wiem jaie jeszce firmy),tak jak i do mebli ogrodowych.
Link do komentarza
Cytat

Mam w planach (na razie odległych) budowę tarasu. Bardzo podoba mi się taki typ drewna, jaki jest popularny Skandynawii. Jest bardzo jasny, jakby szary i tylko jest lekko lakierowany. Jaki to typ drewna?



Przecież możesz sobie zabarwić lakier i będziesz miała rozjaśniony\wybielony itp.

Pozdrawiam Adam
Link do komentarza
Cytat

Przecież możesz sobie zabarwić lakier i będziesz miała rozjaśniony\wybielony itp.

Pozdrawiam Adam


Adamie, ostrożnie! Nie zaleca się nakładać lakieru na drewno tarasowe. Generalnie tarasy się olejuje. I zabarwić można, np. olej tekowy do tarasów V33, ale on przyciemni drewno a nie rozjaśni :/
Link do komentarza
Cytat

Adamie, ostrożnie! Nie zaleca się nakładać lakieru na drewno tarasowe. Generalnie tarasy się olejuje. I zabarwić można, np. olej tekowy do tarasów V33, ale on przyciemni drewno a nie rozjaśni :/



Spokojnie można dawać icon_smile.gif ja mam sprawdzony i jest ok, do tego nie przyciemnia drewna.
A z olejami to są problemy bo trzeba je pielęgnować.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...