Skocz do zawartości

Monitoring


Recommended Posts

Witam,
niedawno wprowadziliśmy się do nowego domku:) teraz jestem na etapie projektowania ogrodu...mała rzecz a tak potrafi cieszyć...Jeden tylko problem przez długi czas spędzał mi sen z powiek...niedawno włamano się do znajomych, którzy mieszkają jakieś 2km od nas...co najgorsze plądrowali im parter kiedy oni spali na piętrze...aż strach pomyśleć co by było gdyby jedno z nich zeszło na dół...postanowiliśmy zainwestować w monitoring..poszperałam trochę w internecie i natknęłam się na kilka pochlebnych opinii na temat firmy Delta Opti z Poznania...Skontaktowaliśmy się z nimi, przedstawiliśmy sytuację, co gdzie jak wygląda i skompletowali nam z zasadzie cały sprzęt. Jak się okazało mają całkiem przystępne ceny a na dodatek trafiliśmy jeszcze na kilka "promocji"...Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na ich temat...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
U mnie cały system monitoringu składa się z kamer, rejestratorów, monitorów, akcesoriów typu zasilacze, przewody, uchwyty itp. W sprawie cen, to polecam zerknąć na stronkę sklep.delta.poznan.pl My zamawialiśmy wszystko stamtąd. Cena zależy od tego, na ile kamer planuje się system monitoringu. Najlepiej skontaktować się z obsługą i wtedy wszystko stanie się proste. My też byliśmy zieloni icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja mam taki epytanko: czy zamiast płacic tysiace zł i bawic sie w kamerki bnie lepiej kupic 1 albo 2 psy obronne?? Uwzgledniam ze w ogrodzie beda krzewy wiec najlepsza bedzie suka. I bezpiweczensstwo gwarantowane. Ktos moze powiedziec ze psa mozna otruc,wtedy odpowiem: a kamere zzagłuszyc i wyłączyc odpowiednim urzadzeniem.


Jeśli pies jest dobrze wyszkolony to nie da się otruć, chyba, że przez swojego pana. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja mam taki epytanko: czy zamiast płacic tysiace zł i bawic sie w kamerki bnie lepiej kupic 1 albo 2 psy obronne?? Uwzgledniam ze w ogrodzie beda krzewy wiec najlepsza bedzie suka. I bezpiweczensstwo gwarantowane. Ktos moze powiedziec ze psa mozna otruc,wtedy odpowiem: a kamere zzagłuszyc i wyłączyc odpowiednim urzadzeniem.


Będę mało oryginalny, ale najlepiej połączyć oba rozwiązania. icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Ja jak na razie zakupiłem w tej firmie http://www.fonex.com.pl kable oraz rozeznałem się co do akcesoriów w postaci kamer i setek pytań. Zostałem bardzo profesjonalnie i rzeczowo obsłużony. Całą instalację postanowiłem zrobić sam i na wszystkie pytania dostałem odpowiedź od tej firmy. Znają się na rzeczy i mogę ich polecić dla forumowiczów z Częstochowy i nie tylko bo prowadzą formę wysyłkową.

Pozdrawiam
Michał
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...