Skocz do zawartości

Bożena Z. Rzeszów


Recommended Posts

Ostrzegam przed firmą [nazwa firmy usunięta przez moderatora] Bożena Z. i panem Grzegorzem Z. z Rzeszowa. Pan Grzegorz Z. nie potrafi zrealizować zamówienia. Po wpłacie zaliczki na blachę problem był z zrealizowaniem zamówienia dobrze, że w ogóle towar dostałem bo inni nie. OSZUSCI i tyle. Jak tylko dostał kasę zapomniał o wszystkim co powiedział przy składaniu zamówienia. Nie chcę mieć z nim więcej nic wspólnego
Link do komentarza
Myślę, że pisząc w tym dziale należałoby przestrzegać pewnych zasad, które IMHO powiny byc określone przez "wałdzę forum" icon_smile.gif Pozwoliłoby to uniknąć ingerencji nawiasowej, a jednocześnie pozwalałoby skutecznie ostrzegać. Jakie są owe zasady...? Nie do końca wiem, więc nie będę się mądrzył. Ale chyba warto je wywiesić, gdzieś na forum. A może wiszą, tylko szukać nie potrafimy? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Myślę, że pisząc w tym dziale należałoby przestrzegać pewnych zasad, które IMHO powiny byc określone przez "wałdzę forum" icon_smile.gif Pozwoliłoby to uniknąć ingerencji nawiasowej, a jednocześnie pozwalałoby skutecznie ostrzegać. Jakie są owe zasady...? Nie do końca wiem, więc nie będę się mądrzył. Ale chyba warto je wywiesić, gdzieś na forum. A może wiszą, tylko szukać nie potrafimy? icon_smile.gif


Coś w tym jest, bo później na forum straszą ocenzurowane (słusznie - dlaczego wydawca gazety i portalu ma ryzykować?) wpisy, z których niewiele wynika poza napędzaniem strachu innym budujacym.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Cytat

KAROI moim zdaniem właśnie zakwestionowałeś sens istnienia tej części forum icon_smile.gif


Przepraszam że odgrzewam kotleta....

Mam nadzieję, że nie stanie się tutaj, na budujemydom.pl to samo co właśnie zniechęciło wielu użytkowników znanego forum murator [celowo z małej litery!!! Na wielką nie zasługują]
...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...