Skocz do zawartości

Panele natryskowe z hydromasażem


tukaj

Recommended Posts

Witam,

Szukałem na forum podobnego tematu ( może dosyć niestarannie, ale nie znalazłem). Wprawdzie nie mam w chwili obecnej kaski by się za panelami rozglądać , ale chciałbym poznać opinie użytkowników. Instalator tkz. białego montażu powiedział, że warto poczekać z kupnem i uzbierać pieniążki na panel markowy np. Hansgrohe bo to zaprocentuje na długi okres użytkowania. Dlatego proszę Wszystkich użytkowników o stanowisko w temacie i odp. na pytanie:


Jakie macie panele prysznicowe z hydromasażem i jaka jest Wasza o nich opinia ? ( proszę o obiektywne odpowiedzi).

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
Ja tylko Darku zasłyszane:)
Kupiłam zestaw prysznicowy Hansgrohe i polecał mi go bliski przyjaciel który handluje armaturą łazienkową i wiem że ta firma ma bardzo dobrą opinię. Mnie się udało kupić zestaw za chyba 250 zł wiec nie taki jeszcze drogi. Wygląda super, nie używałam jeszcze:) nazywa się croma.
O panelach słyszałam tyle- że sens ma tylko dobrej jakości. Na taki tani szkoda podobno wywalać kaski. A skoro te dobrej jakości kosztują więcej niż cała moja kabina razem wzięta:) ja oczywiście nie kupiłam:)
Link do komentarza
Cytat

Ja tylko Darku zasłyszane:)
Kupiłam zestaw prysznicowy Hansgrohe i polecał mi go bliski przyjaciel który handluje armaturą łazienkową i wiem że ta firma ma bardzo dobrą opinię. Mnie się udało kupić zestaw za chyba 250 zł wiec nie taki jeszcze drogi. Wygląda super, nie używałam jeszcze:) nazywa się croma.
O panelach słyszałam tyle- że sens ma tylko dobrej jakości. Na taki tani szkoda podobno wywalać kaski. A skoro te dobrej jakości kosztują więcej niż cała moja kabina razem wzięta:) ja oczywiście nie kupiłam:)



Witam,

No właśnie ja też mam tylko zasłyszane informacje , dlatego też temat poruszyłem , bo chciałem mieć opinie użytkowników, ale pewnie Ci co już mieszkają i użytkują , to na forum już nie zaglądają icon_smile.gif

Pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...