Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Mera


Recommended Posts

  • 11 miesiące temu...
Zakupiłem płytki przywieziono tranportem MERY po sprawdzeniu uszkodzona była jedna paczka płytki popękane.Po interwencji w Merze odmówiono wymiany posądzono klijęta o uszkodzenie.Nie polecam tej firmy brak fochowej obsługi aby wcisnąć towar
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość była klientka
UWAGA na promocje w MERZE!!! Kupiłam w Merze w promocji płytki ceramiczne jednobarwne i dekory do kompletu w promocyjnej cenie. Po ropakowaniu okazało się, że to wybraki i resztówki z innych partii zebrane do kupy i sprzedane jako promocja. Zapłaciłam od 30zł/m2 do 45 zł/m2 + dekory. 8m2 z 20m2 to całkowite barachło. Właśnie wszystko przenosimy do piwnicy, aby wytapetować piwnicę!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość zadowolona klientka
Nie zgadzam sie z opinią. Dla mnie obsługa była miła i fachowa. A kupując towar na promocji czy przecenie trzeba liczyć sie z tym,że z jakiegoś powodu cena jest obniżona.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość niezadowolony klient
Niestety potwierdzam poniższe negatywne opinie, nie spędziłam tam wiele czasu ponieważ zabroniono mi spisać na kartkę nazw płytek! w innych salonach nie ma z tym najmniejszego problemu, wiadomo ze każdy zanim wyda kilka tysięcy złotych chce sie nad tym chwilkę zastanowić, zresztą to chyba żadna tajemnica, tak więc dość szybko opuściłam ten sklep. Wrócę tam gdzie była miła obsługa i gdzie mnie wręcz zachęcano do przemyślenia zakupów w domu. Odradzam, szkoda czasu
Link do komentarza
Gość zawiedziona klientka
Jestem zawiedziona obsługą w Merze nie dbają o klienta, są opierzchali nieprzyjemni. Płytki 150 zł/m2 a są uszkodzone tragedia ostatni raz tam kupiłam. Odradzam ten sklep chyba że lubicie się denerwować.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
szkoda, że tak wielu niezadowolonych klientów. niestety to jednak prawda, rzeczywistość nie fikcja, \" Mera\" poza tym, że duża to przereklamowana. Trzeba uwazać na zakupy, szczególnie na te z ich transportem, zawsze uszkodzone albo z różnych serii, na wymianę nie ma co liczyć, raczej na arogancje sprzedawców a nawet kierownictwa, ale do paczek z produktami przed dostarczeniem tez nie dadzą zajrzeć. powodzenia, tylko tak dalej a nawet te wypasione ekspozycje wam nie pomoga. zapominacie w Merze, że istniejecie dzięki nam klientom.
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Joanna Karpowicz oś.M
Pojechałam do Obi, bo jest dużo większe i myślałam, że będzie większy asortyment. Jednak pomimo ogromnej powierzchni nie znalazłam tam nic ponad to co jest w MERZE jeśli chodzi o glazurę i materiały budowlane, co więcej niektórych produktów nie było!!! Jeżeli chodzi o ceny to MERA wygrywa ze wszystkimi marketami o takim kierunku sprzedaży. Promocje nie są szokujące, ale normalne ceny mieszczą się w kieszeni przeciętnego Kowalskiego. Chociaż miałam drobny incydent z reklamacją która trwała prawie 2- miesiace!. Ale mimo to jest to chyba na dziń dzisiejszy najlepsza hurtownia budowlana w TYCHACH.
Link do komentarza
Gość Krzyszto klient
Uważam że dotychczasowa ocena jest zdecydowanie zaniżona. Profesjonalizm obsługi, chęć pomocy, wiedza a także zainteresowanie klientem w Tyskim sklepie oceniam na - bardzo dobry. Przekonałem się osobiście np: odbierając ciężki towar z magazynu przez ostatni miesiąc, chłopcy bez problemu ładują go do samochodu. Miałem porównanie z firmami Multi-form czy Adex.
Link do komentarza
Gość budująca
Ile ludzi tyle ocen,ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i z cen. Zdarzyło mi się kupować płytki na wyprzedaży i na promocji, nawet II gatunek. Liczyłam się z tym, że płytki mogą się od siebie różnić. Ale dla sprytnego nic trudnego, położyć zgrabnie płytki, żeby nie podpadło. Jeśli ktoś chce kupić coś prawie za darmo a mieć towar z najwyższej półki no to jakieś nieporozumienie, jak kupujesz na wyprzedaży to licz się z tym, że to nie pierwszy prima sort. Rozbawiła mnie pierwsza opinia "towar używany"-dorota chyba sobie pomyliła branżę, bo co tam może być używane?? Litości, ktoś korzystał z muszli, czy może płytki komuś ze ściany ściągnęli??
Możecie być niezadowoleni z obsługi bo każdy może mieć zły dzień. Mnie jednak nie spotkały żadne nieprzyjemności w Merze, a zakupy robiłam nie raz.
A reklamacje też muszą mieć uzasadnienie, pewne rzeczy są niezależne os sprzedawcy, jak kolor płytek z różnych partii.
POLECAM ZAKUPY, PEŁNY PROFESJONALIZM!!!
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Gość Łukasz
Obsługa fatalna, w biurze projektowym Mery wyliczono Nam ile m2 płytek jest potrzebne, a przy montażu okazało się, że o dwie całe paczki płytek jest za mało. Niepoważna firma. Oczywiście nie poczuwali się do odpowiedzialności.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Wielki minus za to, że zwroty naddatku zakupionych towarów, akceptują tylko do 30 dni od daty zakupu. W Max-Fliz, zwrot jest możliwy dopóki na magazynie leżą takie same produkty (np. płytki w tym odcieniu). Nie mówiąc już o Leroy Merlin gdzie zwroty przyjmują bezterminowo.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość była klientka
Nie polecam!!!!!!! Obsługa zbywa klienta, na umywalkę czekałam 8 tygodni gdzie miała byc do 3 tygodni. A nawet po 8 tyg. nie dotarła. Sklep przereklamowany zupełnie. Po drugie jedyny taki sklep, gdzie
nie ma podanych producentów płytek, czego zupełnie nie rozumiem, mamy prawo wiedzieć co kupujemy i mamy prawo porównać ceny!!!!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Daniel
Sklep wypada słabo 30 dni na zwrot chyba jakiś żart co mam teraz zrobić z pozostałymi płytkami Pierwsza jakość kolejny żart już na pierwszej palecie peknieta płytka a podlogowe plytki pierwszej klasy krzywe Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Klient
Nie polecam. Niemiła obsługa, mylą się w zamówieniach, zamówiony towar przyszedł w innym kolorze bo się pomylili w oznaczeniu, niesłowni, nie terminowi. Zrezygnowałam z zamówienia za kilka tysięcy i czekałam 2 tygodnie na zwrot pieniędzy. Ceny wysokie, a jakość obsługi żenująca.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość niezadowolona
Nie polecam a w szczególności Pani, która zle zrobiła zamówienie, w dodatku nie przyznała się do winy. Wszyscy sa winni tylko nie Pani. Złe podejście do klienta, brak profesjonalizmu. Nigdy więcej.
Link do komentarza
Gość Klient
Witam, kupiłam płytki w tej beznadziejnej firmie żałuje wydanych pieniedzy poniewaz płytki sa bardzo bardzo ale to bardzo słabo jakościowe najgorsze ze ściera sie kolor po przejechaniu zwykłą chusteczką lub palcem masakra jedna wielka pomyłka nigdy więcej nic u nich nie zamówię tragedia
Link do komentarza
Gość Mera
Szanowna Klientko. Do dnia dzisiejszego nie złożyła Pani żadnej oficjalnej reklamacji, dlatego też trudno nam się w jakikolwiek sposób odnieść do kwestii jakości płytek Pani sprzedanych. Jednocześnie nie możemy zgodzić się z Pani subiektywnym i obraźliwym dla nas stwierdzeniem, że jesteśmy "beznadziejną firmą", ponieważ nie daje nam Pani możliwości właściwego zareagowania na (być może) wadliwy produkt - brak oficjalnego zgłoszenia reklamacji.

z poważaniem,
Mera Tychy
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość monika
Najgorszy sklep w jakim robiłam zakupy w czasie remontu. Nie można zwrócić płytek które zostały po upływie miesiąca o czym nie informują przy zakupie, chociaż pytałam przed dokonaniem zakupu czy jest taka możliwość, można zwrócić tylko końcówkę, bo gdy chciałam zwrócić wszystkie(rozmyśliłam się) jeszcze przed dostawą też mi odmówiono. sklep nastawiony tylko i wyłącznie na to aby wyrwać pieniądze od klienta. Nie polecam, jednym słowem dramat przynajmniej oddział w Katowicach !!!

dodam tylko że osobą, która mnie nie poinformowała o tym , że płytki można zwrócić tylko do miesiąca(wprowadziła w błąd stwierdzając, że można zwrócić) jest ...
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość poszkodowany
Dr Stolarstwo
11 miesięcy temu
Jednym słowem to co się tam dzieje: tragedia. Szkoda, bo konkurencja wielka, a oni olewaja klienta. No cóż... To było pierwsze i ostatnie nasze spotkanie. Przepraszam, że wszedłem do waszego salonu, bo wygladaliscie tak jakbym zrobił wam na złość wchodząc tam.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Jestem zadowoloną klientką tego salonu, projekt dopracowany, obsługa i kontakt świetny, materiały na najwyższym poziomie. Czytam te wszystkie komentarze i zastanawiam się czy ktoś się nie pomylił, ludzie lubią kolorować...Ja polecam z czystym sumieniem!
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...