Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - zakup kontrolowany


Recommended Posts

Poszukiwane: odkurzacz centralny do domu o powierzchni 270 m2, dwie kondygnacje, parter, poddasze użytkowe, dwustanowiskowy garaż. Dom zamieszkuje młode małżeństwo z dwójką dzieci – 4 i 2 lata – oraz zwierzakami: dwoma owczarkami niemieckimi oraz perskim kotem.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/centralne-odkurzanie/a/25426-przykladowe-koszty-i-rozplanowanie-instalacji-centralnego-odkurzania

Link do komentarza
Gość Zorro
Chciałem sobie zamontować te urządzenie, ale wbrew zapewnień np Budujemy Dom to wycena w firmie Husky dla mojego domu (180m2) wyszła od 6 do 9 tyś zł. Cena uzależniona była od ilości gniazd. Przeraziła mnie ta kwota i wybiłem sobie z głowy tego typu ekstrawagancje.
Link do komentarza
Cytat

Chciałem sobie zamontować te urządzenie, ale wbrew zapewnień np Budujemy Dom to wycena w firmie Husky dla mojego domu (180m2) wyszła od 6 do 9 tyś zł. Cena uzależniona była od ilości gniazd. Przeraziła mnie ta kwota i wybiłem sobie z głowy tego typu ekstrawagancje.



Witaj, napisz do mnie na priv to Ci podpowiem tańsze i lepsze rozwiązanie. Natomiast z Husky się potwierdza, drogi i niedostępny. Lepszy jest Beam.

Pozdrawiam
Jacek
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość meganik
Ja ostatnio zakupiłem, jednostkę centralną kanadyjskiej firmy Drainvac. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ oprócz ciał stałych mogę również odkurzać wszelkiego rodzaju płyny bez użycia separatora..
Link do komentarza
Cytat

Witaj, napisz do mnie na priv to Ci podpowiem tańsze i lepsze rozwiązanie. Natomiast z Husky się potwierdza, drogi i niedostępny. Lepszy jest Beam.

Pozdrawiam
Jacek



Ja poproszę jeśli chodzi o Beam. Chcę kupić tej firmy już od dłuższego czasu o tym trąbię ale nie wiem co by było dobre do mojej instalacji.

9 gniazdek
1 szufelka

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...