Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Prawie zdecydowałem się na projekt o którym pisałem w jednym z poprzednich postów. Wychodzi mi jednak na to, że mogę go ustawić tylko w jeden sposób. Co sądzicie o takim ustawieniu ( plik w załączeniu)

Opis sytuacji:
- na czarno zaznaczona droga
- dom trzeba odsunąć 20 m od krawedzi drogi
- działka ma 40 m od drogi
- północ zaznaczona na mapie



bez_tytu_u.bmp

bez_tytu_u.bmp

Link do komentarza
Cytat

Witam,

Prawie zdecydowałem się na projekt o którym pisałem w jednym z poprzednich postów. Wychodzi mi jednak na to, że mogę go ustawić tylko w jeden sposób. Co sądzicie o takim ustawieniu ( plik w załączeniu)

Opis sytuacji:
- na czarno zaznaczona droga
- dom trzeba odsunąć 20 m od krawedzi drogi
- działka ma 40 m od drogi
- północ zaznaczona na mapie




Nikt nie ma sugestii. Może podać jeszcze jakieś szczegóły ?
Link do komentarza
Cytat

Stforek (Łukasz) chyba się zniechęcił i już tu nie zagląda icon_sad.gif



Oczywiście zaglądam (codziennie). Jakie dodatkowe informacje są Wam potrzebne do określenia czy ustawienie jest akceptowalne?

Północ i projekt są zaznaczone na załączonym pliku (pierwszy post)
Dom jest dwurodzinny co znacznie utrudnia ustawienie bo ma np. dwa pokoje dzienne. dodatkowym ograniczeniem jest przymus odsunięcia domu od drogi (zaznaczona na czarno) o 20m przy czym działka ma w tę stronę 40 m. To wyklucza moim zdaniem ustawienie domu bokiem do drogi.

Moim zdaniem jedyne możliwe rozwiązanie to ustawienie domu jak na rysunku (pierwszy post). Moje pytanie to czy takie ustawienie jest akceptowalne (a moze macie inna propozycję) pomimo kilku kluczowych pomieszczeń po stronie północnej (no tak lekko zachodnio północnej).


Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...