Skocz do zawartości

Urządzenie pokoju od podstaw


Recommended Posts

Witam, mam zamiar zmienić wystrój pokoju. Chciałbym prosić o rady co zmienić rzeby było dobrze. Pokój ma 4,80m długości, 2,40m szerokości i 2,75 wysokości. Zrobiłem wizualizacje jak to ma wyglądać, a wy oceniajcie i pomagajcie ;p
W narożnikach chce zrobić szafki i szuflady, ścianki będą z regipsu, a dźwiczki z płyt drewnianych. Czy te 3 pomarańczowe kwadraty zrobić żeby były wypukłe, czy wklęsłe i od góry podświetlone halogenem? Sufit myśle biały

Dałęm lepsze zdjęcia, jedno po renderingu

Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam, mam zamiar zmienić wystrój pokoju. Chciałbym prosić o rady co zmienić rzeby było dobrze. Pokój ma 4,80m długości, 2,40m szerokości i 2,75 wysokości. Zrobiłem wizualizacje jak to ma wyglądać, a wy oceniajcie i pomagajcie ;p
W narożnikach chce zrobić szafki i szuflady, ścianki będą z regipsu, a dźwiczki z płyt drewnianych. Czy te 3 pomarańczowe kwadraty zrobić żeby były wypukłe, czy wklęsłe i od góry podświetlone halogenem? Sufit myśle biały

Dałęm lepsze zdjęcia, jedno po renderingu

Brak obrazka
Brak obrazka



Rozumiem, ze to będzie twoje biuro? Jeśli dobrze widzę to masz w tym pokoju jedno okno i szare ściany. To trochę przygnębiająco. Ogólnie ja też mam szary i to w salonie ale jest w nim dużo światła wiec to wygląda naprawdę ok, ale na twoim miejscu obawiałabym się takiej mroczności. Odpowiadając na twoje pytanie kwadraty mają być wklęsłe i pdświetlane jeśli masz zamiar coś w nich umieścić, np. fajne obrazy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...