Skocz do zawartości

Cena domu szkieletowe, drewnianego


Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
Chodzi Ci o system kanadyjski?Takie firmy oferują już od 1000zł za m2. Pełno firm ogłasza sie na stronach nieruchomości. Ja znalazłam m.in. jedną propozycję:
DOM.CAŁOROCZNY
Cena 1400 zł/m2 powierzchni użytkowej. W cenie zawarty jest koszt materiałów oraz zestawienie elementów na działce klienta.
W skład domu wchodzą:
Ściany zewnętrzne z bali
Strop (konstrukcja)
Odeskowany dach
Elementy zewnętrzne (taras, balkony, schody, balustrady)
Stolarka okienna, drzwi
Sufit
Podłoga
Parapety
Instalacja wodno-kanalizacyjna wewnątrz budynku
Instalacja elektryczna wewnątrz budynku
Straszna taniocha,nie wiem tylko jak to w praktyce wygląda;-))Namiarów na firmę na stronie nie ma;-(
Ale mam inną(1000zł/m2):Dom z Natury:Oferta ciekawa:-)
Warszawskie biuro informacji i sprzedaży znajduje się w
Jabłonnej k/Warszawy na ul. Zegrzyńskiej 28 przy trasie na Augustów.
tel/fax - 022 782 44 50
kom - 605786333
mail: Agnieszka.wojtowicz@domyznatury.pl

Pozdrawiam!Może coś pomogłam!
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Jeśli chodzi domy drewniane w okolicach Warszawy, to proponuję odwiedzić wioskę domów modelowych w Urzucie - tam ich się trochę wystawia. Nie ma chyba jednak takiej potrzeby, bo jest wiele dobrych firm w Polsce, które stawiają takie domy w całej Polsce np.:
- www.fabrykadomow.pl
- www.plushouse.pl i wiele innych

Koszty podawane przez moich przedmówców wydają mi się trochę zaniżone. Owszem, dom szkieletowy jest tańszy, ale ze względu na rosnącą popularność drewna, różnica nie jest już tak astronomiczna. Znane mi ceny to od 1900 zł/m2 (stan deweloperski, dom energooszczędny) do 4000 zł/m2 (dom energooszczędny z ekologicznych materiałów, z nowoczesnymi instalacjami grzewczymi i innymi bajerami). Często w cenie domów wykonawca nie uwzględnia fundamentów, które jak wiadomo icon_smile.gif trzeba zawsze zrobić.

Przykro to mówić, ale niestety w budownictwie drewnianym obowiązuje zasada "co tanie to drogie". Łatwo postawić chatkę z drewna, ale dla celów całorocznego zamieszkania przez kilkanaście lat trzeba najpierw prześwietlić wykonawcę i jego technologie. Wszyscy zamierzający budować dom drewniany martwią się o palność a problemy pojawiają się gdzie indziej...
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...