Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Jan_13

Balustrady ze stali nierdzewnej

Recommended Posts

Dnia 22.08.2016 o 11:29, polecam-produkt napisał:

Na pewno jedną z największych zalet balustrady nierdzewnej jest jej estetyczny i elegancki wygląd. Taką balustradę nie musimy specjalnie i regularnie zabezpieczać, jak na przykład balustradę drewnianą. Balustrada jest dość łatwa w montażu. Spokojnie poradzi sobie z tym zadaniem każdy mężczyzna. Kolejna zaleta, balustrada nie zostanie zaatakowana przez korniki, jak może zdarzyć się w przypadku drewnianej balustrady.

nie mogłem się powstrzymać ale z tego co wiem korniki nie żyją w drewnie technicznym tylko w drewnie żywym tzn w lesie. Jest to owad zerujący pod korą. jeżeli mamy do czynienia z szkodnikami drewna w domu to może to być spuszczel lub kołatek domowy.

Jeżeli ktoś chce się dokształcić w tym temacie polecam ten artykuł mi otworzył oczy Jak zwalczać korniki w domu?

Moim zdaniem elementy balustrad ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Można kupić do nich specjalną paste polerską, która ułatwia ich czyszczenie oraz dodatkowo zabezpiecza je przed warunkami atmosferycznymi.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować