Skocz do zawartości

Kiedy konieczny jest demontaż starych ogrodzeń i jak go dokonać?


Recommended Posts

Odpowiedź eksperta: Przed demontażem należy sprawdzić stan starego ogrodzenia, może się okazać, że słupki ogrodzeniowe są jeszcze w dobrym stanie i wystarczy je odpowiednio oczyścić i pomalować, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach wykonania nowego ogrodzenia. Jeżeli korozja wyrządziła duże szkody i słupki, głównie przy gruncie, są w opłakanym stanie, należy je usunąć. 


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/porady/8900-kiedy-konieczny-jest-demontaz-starych-ogrodzen-i-jak-go-dokonac

Link do komentarza
Gość Klaus
U mnie siatka sluzyla az ostatniej zimy zaczela pekac i sie kruszyc. Demontaz byl banalny w takich warunkach - to plus - ale siatka miala ledwie trzy lata - a mialo wyjsc tanio i troche posluzyc. I wyszlo z tej kalkulacji, ze trzeba bylo poprawiac na poczatku tego lata. Zamienilem sobie teraz na powleczony pvc pantanet. Z izolacja powinien przed rdza sie obronic.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Mikolaj
Ja mam z Betafensu siatkę i bardzo jestem zadowolony, czy zima czy lato, wszystko jest w porządku. Uważam, że zawsze lepiej zainwestować niż marnować pieniądze na jakiś słaby sprzęt.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...