Skocz do zawartości

lodówka, indukcja, piekarnik


Recommended Posts

Witam!
Właśnie szykuję cię do zakupu sprzętu agd ale tyle tego jest, że trudno wybrać coś aby było praktyczne i funkcjonalne. czytałam już niejedno forum i wiem np. że z firmy candy należy raczej zrezygnować icon_razz.gif. Jeżeli chodzi o lodówkę to wybrałam firmę whirlpool model wbe 3412- zależy mi na dużej zamrażarce( co o niej myślicie). pralkę też chciałabym whirlpool ale jest taki wybór i różnią się jakimiś drobnostkami i dlatego zwracam się do was o pomoc. jeżeli chodzi o płyte indukcyjną piekarnik i okap to już kompletnie nie wiem co wybrać. jakie funkcje są przydatne przy płycie indukcyjnej i co warto mieć w piekarniku...
Z góry dziękuję za odpowiedź
Link do komentarza
ja lodówkę wybrałam samsung akurat, znalazłam model odpowiedniej wielkości i miał to na czym mi zależało- komorę zero na wędliny i komorę na świeże warzywa.
Zmywarkę wybrałam electrolux (mam pralkę tej firmy i jest super, nie do zajechania przez prawie juz 10 lat) ale whirpool ma mój brat i jest zadowolony z niej bardzo.
Płytę ja kupuje nieindukcyjną i chyba gorenję ale to dlatego że mi się wizulanie spodobał piekarnik tej firmy taki fajny jest nowoczesny:)
Link do komentarza
Cytat

Witam!
Właśnie szykuję cię do zakupu sprzętu agd ale tyle tego jest, że trudno wybrać coś aby było praktyczne i funkcjonalne. czytałam już niejedno forum i wiem np. że z firmy candy należy raczej zrezygnować icon_razz.gif. Jeżeli chodzi o lodówkę to wybrałam firmę whirlpool model wbe 3412- zależy mi na dużej zamrażarce( co o niej myślicie). pralkę też chciałabym whirlpool ale jest taki wybór i różnią się jakimiś drobnostkami i dlatego zwracam się do was o pomoc. jeżeli chodzi o płyte indukcyjną piekarnik i okap to już kompletnie nie wiem co wybrać. jakie funkcje są przydatne przy płycie indukcyjnej i co warto mieć w piekarniku...
Z góry dziękuję za odpowiedź



Witam,

Ja przy kupnie sprzętu AGD praktycznie wszystko wybierałem z marki SIEMENS ( lata pracy w tej firmie i przyzwyczajenie zrobiły swoje i chociaż już od paru lat pracuję w innej firmie to przy wyborze ta nutka brzmiała najczyściej). Jedynie lodówko - zamrażarkę kupiłem z firmy Liebherr, bo tylko oni mieli taki model ( do zabudowy i z kostkarką).

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
Co kto lubi:) Każdy ma inne upodobania:) U mnie dominuje whirlpool przy kuchenkach, lodówki mam różne - gorenje i samsunga, płyty mam różne, jedną gazową, a drugą indukcyjną, ale obie Ariston. Okapy Franke..
Piszę w liczbie mnogiej, o na dwa domy się rozpisuję. W sumie obecnie wymieniałam sprzęt AGD i generalnie robiłam remont w Polsce. Przy generalnych remontach i zakupu sporej ilości sprzętu, mogę polecić mixelectronics.pl U nich zamawialam niemal wszystko do kuchni do mieszkania w Krakowie i udało mi się uzyskać bardzo korzystne raty na wszystko, co znacznie mnie uspokoiło...Szczególnie biorąc pod uwagę ilość ślubów wśród znajomych w tym sezonie..
Mogę jeszcze dodać, że w piekarniku warto zwrócić uwagę na ilość funkcji, co często się przydaje, przy pieczeniu czy gotowaniu, jak grille czy różnego rodzaju ogrzewanie. Choć i bez tej ilości można się obyć..Przede wszystkim klasa energetyczna, pojemność piekarnika - ale to może mieć znaczenie przy ogromnej rodzinie i wielkich wypiekach icon_wink.gif Przy małych dzieciach pomocne może być chłodzenie obudowy, aby dzieci nie popażyły się..Generalnie wszystko zależy od zasobów portfela. Osobiście bardzo mi się podobają kuchnie Mastercook, są bardzo eleganckie i takie stylowe, przy czym skromne w moim odczuciu.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Też mnie czeka zakup wszystkiego od lodówki po pralkę.
Płytę i piekarnik pewnie wybiorę Mastercook, bo mam dobre doświadczenia w tym temacie.
Pralkę chciałabym Boscha, ale nie wiem czy kasy wystarczy.

Z lodówką i zamrażalnikiem jest wielki problem, bo wymysliłam sobie chłodziarke oddzielnie i zamrażalnik szufladowy oddzielnie. O ile z tym drugim nie ma problemu, to dostać samą chłodziarkę nie jest prosto. Chyba stanie na gorenje, bo u nich moge kupić taki zestaw o tej samej wysokości. A podoba mi się zamrażalnik Bosch, tylko chłodziarki do tego nie ma...
Link do komentarza
Cytat

.....
Pralkę chciałabym Boscha, ale nie wiem czy kasy wystarczy.
......




A to pralka Bosch taka droga? no fakt, zależy jaki model.
Niecały miesiąc temu, po raz kolejny zadymiło się z mojej pralki i powiedziałem dość,
w sklepie w necie wyszukałem pralkę Bosch, jakiś prosty model bez telewizora, za 1030 zł łacznie z przesyłką,
pierze normalnie, dobrze, pewnie tak samo jak te droższe z "telewizorem",
ale założenie było, że pralka za 1 kzł, się buduję kasy nie ma icon_wink.gif

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Jak chcesz kupić naprawdę tanio sprzęt Boscha, to zerknij sobie na stronę medialux.pl - nie wiem czy gdzie indziej znajdziesz takie dobre ceny. Sama się zdziwiłam, jak zobaczyłam, ze ceny nawet na ludzka kieszeń. No czasem na szczęście trafiają się takie okazje, albo jakieś tanie sklepy, więc można zaoszczędzić.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
A ja mam zmywarkę Siemens i jestem zadowolona, jak do tej pory nie miałam z nią żadnych problemów. Gdybym jednak dzisiaj kupowała nową to pomyślałabym o tańszym modelu, bo mój ma mnóstwo dodatkowych programów z których praktycznie nie korzystam , no i jest trochę za duża. Myślę,że ten model byłby odpowiedni http://www.inplusagd.pl/show.php?id=34289 Natomiast co do reszty czyli piekarnika, płyty, kuchenki mikrofalowej to tylko Bosch:)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Drodzy forumowicze!!!
Przede mną jeszcze chwila do zakupu sprzętu AGD, jednakże już zaczynam się rozglądać. Na początek interesuje mnie płyta grzewcza - postawiliśmy na gaz, ale płyta ma być ceramiczna, co daje nam płytę gazową ceramiczną.

I tu proszę nie mylić z płytami pół na pół gazowo-elektrycznymi ani gazem na szkle.

Interesuje nas gaz przykryty w całości płytą ceramiczną. Znalazłam takie rozwiązanie w firmiy DYNAXO, robią płyty gazowe ceramiczne do campingów i na tej bazie zrobili 2 warianty domowe: płytę Dyna Cook X5 i X2 (odpowiednio z 2 i 5 palnikami). W związku z powyższym mam następujące pytania:
1. Czy ktoś z Was ma taką płytę i jak się ona sprawdza w praktyce? (a jeśli jest z Wrocławia lub okolic, to czy możnaby było "ją zwiedzić"?)
2. Czy widzieliście jakieś inne płyty gazowe ceramiczne ? (Widziałam jeszcze ofertę Mastercook-a, ale na jakiejś stronie o kuchenkach, a na stronie Mastrecook-a niestety nic na ten temat nie ma)

Pozdrawiam i czekam na wieści
Aga
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...