Skocz do zawartości

Drzwiczki dla kota i psa


Recommended Posts

Chciałem podarować swemu kotu Pandzie trochę wolności i zainstalować małą klapkę w drzwiach do ogrodu, żeby mógł swobodnie wychodzić kiedy zechce. Można takie klapki kupić w sklepach zoologicznych. Uświadomiłem sobie jednak, że takie wejście to niebezpieczeństwo... w domu mogą pojawić się nieproszeni goście. Pół biedy jeśli będą to kumple Pandy... A jeśli odwiedzi mnie jakieś inne, nieproszone zwierzę? Z pewnością nie tylko ja mam taki problem i z pewnością można go rozwiązać, ale jak? Brak mi pomysłu.
Link do komentarza
Ale jakiego rodzaju nieproszony gość mógłby się tamtędy przecisnąć? Mysz, szczur? Panda sobie z nimi poradzi i będzie mieć trochę rozrywki, a jeśli w domu są kobiety, to i ty też się nieźle uśmiejesz podczas takiej wizyty. icon_wink.gif
Poza tym gryzonie poczują na klapce zapach kota i raczej tam nie wejdą.
Gorzej, jak to będzie szop, bo już się w Polsce pojawiły. Taki to potrafi narozrabiać w domu.
Link do komentarza
Moje koty mają do przebycia 2 drzwi, i pewnie w wielu domach jest podobnie. Wpuszczane są jednak najczęściej przez okno lub taras. Czy jest wobec tego możliwość zainstalowania takiej klapki w drzwiach tarasowych (szyba)?
To już chyba na zamówienie trzeba by takie okno dorabiać.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No chyba, że byłyby ocieplone icon_smile.gif


Ocieplenie ociepleniem,ale one przecież muszą "dyndać" by zwierz mógł swobodnie sie przemieszczać " w te i nazad"

A jak coś "dynda" to musi sie nie ocierać o ścianki i mieć luz bo bokach, i zimne powietrze w zimie ma miejsce wejścia do naszego domku


No chyba że wymyślono jakieś inne rozwiązania wejśc kocich,niż znane mi z hamerykańskich filmów
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...