Skocz do zawartości

piece kondensacyjne die dietrich


Recommended Posts

Bardzo proszę o opinie jeśli ktoś ma doświadczenie z kotłami kondensacyjnymi firmy die dietrich.
Byłam już prawie na 100% zdecydowana na vaillant eco-tech, ale kusi nas bardzo korzystna cenowo oferta porównywalnego pieca kondensacyjnego firmy die dietrich- piec kosztuje ok 4300 do negocjacji. (ponad 1000 zł taniej od vaillanta). Słyszałam że die dietrich to tez dobra firma ale może ktoś ma własne doświadczenia.
Dziekuje za pomoc:)
Link do komentarza
[quote name='kropeczka_ns' date='10.07.2009, 13:34 ' post='51206']
Bardzo proszę o opinie jeśli ktoś ma doświadczenie z kotłami kondensacyjnymi firmy die dietrich.
Byłam już prawie na 100% zdecydowana na vaillant eco-tech, ale kusi nas bardzo korzystna cenowo oferta porównywalnego pieca kondensacyjnego firmy die dietrich- piec kosztuje ok 4300 do negocjacji. (ponad 1000 zł taniej od vaillanta). Słyszałam że die dietrich to tez dobra firma ale może ktoś ma własne doświadczenia.
Dziekuje za pomoc:)
[/q
mam pytanie co powoduje ze musisz miec kondens jest tyle innych mozliwosci na rynku ,ale jesli juz to daj sobie spokój z tym die dietrich bo to jakos nie jest nawet srednia połka a z serwisem podobno tez nie najlepiej chyba ze masz serwis blisko
Link do komentarza
serwis mam blisko
kondensat- zdecydowaliśmy się ze względu na oszczędnośc i dobrą współprace z ogrzewaniem podłogowym a cenę niewiele wyższą od pieca niekondensacyjnego z zamknieta komorą spalania.
to że kondensacyjny to decyzja już podjęta, ale co masz na myśli że nie jest to średnia pólka? Uwazasz że jakościowo są dużo gorsze od vaillanta? Jeśli masz złe doświadczenia z ta firmą to właśnie bardzo prosze o konkretne opinie.
Link do komentarza
Cytat

serwis mam blisko
kondensat- zdecydowaliśmy się ze względu na oszczędnośc i dobrą współprace z ogrzewaniem podłogowym a cenę niewiele wyższą od pieca niekondensacyjnego z zamknieta komorą spalania.
to że kondensacyjny to decyzja już podjęta, ale co masz na myśli że nie jest to średnia pólka? Uwazasz że jakościowo są dużo gorsze od vaillanta? Jeśli masz złe doświadczenia z ta firmą to właśnie bardzo prosze o konkretne opinie.


ja mam tylko opinie z trzeciej ręki i nie sa dobre ze cały czas cos sie dzieje ,to problemy z kondensem to z komora spalania ,to z ukladem kontrolnym ,ja siedze mocno w buderusie i wiem co w nim piszczy a niestety czy vailant czy wiessman czy tez buderus to zawsze cos ciekawego sie dzieje w tych kotłach czasami wczesniej czasami po dwóch latach pracy i dlatego wole zwykłe kotły ,zasiegnij opini np na alegro czy caneo
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...