Skocz do zawartości

Program do projektowania łazienek


Recommended Posts

Znalazłem na stronie http://dobreprogramy.pl/index.php?a=68&dz=8 coś takiego:

Moja Łazienka

Niestety w zakresie programów do aranżacji łazienki nie mamy zbyt dużego wyboru. Jedynym bezpłatnym programem udostępnianym przez polskie firmy jest Moja Łazienka firmy KOŁO.
Podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, obsługa Mojej Łazienki jest bardzo prosta. Projekt wnętrza rozpoczynamy od zdefiniowania kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także kolorów ścian i podłogi (do wyboru są różne wzory). Następnie nanosimy okna, drzwi itp. Po wprowadzeniu danych odnośnie pomieszczenia można przystąpić do aranżacji wnętrza. Do wyboru jest bogata gama urządzeń sanitarnych z oferty producenta. Wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, cały czas dostępna jest też trójwymiarowa i dość realistyczna wizualizacja. Wśród różnych widoków ciekawy jest szczególnie widok "Dowolny" dzięki któremu możemy przechadzać się po wirtualnej łazience. Gotowy projekt można zapisać lub wydrukować. Co ciekawe, producent udostępnia także kilka przykładowych projektów, które można modyfikować.
Link do komentarza
Świetna sprawa z tym programem! Szkoda, że tak mało nowoczesnych nowinek icon_smile.gif ułatwiających życie dostępnych jest na rynku. Co do łazienek w 3d, to trafiłem na równie ciekawą stronkę www.domoklik.pl, gdzie w trójwymiarze możesz zobaczyć już gotowe projekty. Zakładka "inspirujące wnętrza" jest szczególnie ciekawa! Że też ludziom udało się tak urządzić!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...