Skocz do zawartości

Nagrywarka z HDD


Recommended Posts

  • 5 tygodnie temu...
Kurczę... icon_smile.gif Ja tu kombinuję o "kosmicznym" urządzeniu z kilkoma tunerami... Przychodzi el-instalator i od niechcenia rzuca pomysł, który powinien być dla każdego oczywisty... oczywisty, ponieważ jest logiczny. Ale widać z logiką jestem ostatnio na bakier. Szacunek el-instalator. Uświadomiłeś mi jak wielkie blokady umysłowe miewam icon_smile.gif
Link do komentarza
Powiem wam na pocieszenie, że u siebie też takie "zaciemnienia" obserwuję, ale podobno jak się je jeszczze rejestruje to, z człowiekiem nie jest jeszcze całkiem źle icon_smile.gif
Przyszło mi do głowy to rozwiązanie, bo często "supernowości" są tak potwornie drogie, że naprawdę dwie typowe nagrywarki mogą być tańsze. No i jak jedna się zepsuje, to zostaje nam jeszcze druga!
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Ja jeszcze nie spotkałam się z taką nagrywarką, ale jak już jest w Japonii to tylko patrzeć jak u nas się pojawi:) Jedyna moja rada jest taka, że proponuje zajrzeć do sklepów internetowych z RTV, może tam uda Ci się coś takiego znaleźć lub jest jeszcze taka opcja, że uda się taką nagrywarkę sprowadzić z zagranicy, jeżeli nie jest dostępna nigdzie w Polsce.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...