Skocz do zawartości

ostrzeżenie przed firmą OKNO-STYL


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Pracowałem w niej przez dwa miesiące i do tej pory nie mogę odebrac pensji. Poza tym p.Bybrowski pobrał zaliczki od moich klientów również bliskich znajomych i zniknął. Chetnie pomogę w zakończeniu procederu który sobie uprawia właściciel tej firmy wraz z żoną do kontaktu podaję mój adres maila sfinks23@poczta.onet.pl.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
Witam
Ostatnio [imię i nazwisko usunięte przez administratora forum] i widziany byl przeze mnie w Warszawie na Bartyckiej gdzie prowadzil prawdopodobnie fikcyjna dzialalnosc. Po czym zmienil miejsce w styczniu. Uciekl z wplacona przeze mnie zaliczka.

Prowadzil dzialalnosc pod nazwa [nazwa firmy usunięta przez administratora fotum] sp. z o.o.

Jesli ktos jest w kontakcie z tym osobnikiem prosze bez kontaktu z nim podac mi ew jego miejsce pobytu!!

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Ostatnio [imię i nazwisko usunięte przez administratora forum] i widziany byl przeze mnie w Warszawie na Bartyckiej gdzie prowadzil prawdopodobnie fikcyjna dzialalnosc. Po czym zmienil miejsce w styczniu. Uciekl z wplacona przeze mnie zaliczka.

Prowadzil dzialalnosc pod nazwa [nazwa firmy usunięta przez administratora fotum] sp. z o.o.

Jesli ktos jest w kontakcie z tym osobnikiem prosze bez kontaktu z nim podac mi ew jego miejsce pobytu!!

pozdrawiam


To może lepiej zgłosić to na policję, bo tu na forum administratorzy dmuchają na zimne. I w sumie dobrze, ale przez to wartość informacyjna takich wpisów, jak powyższy jest znikoma.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...