Skocz do zawartości

Programy komputerowe do planowania ogrodu


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 10 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Chyba jednym z najlepszych programow do projektowania ogrodow/zagospodarownia terenu itp jest:

Realtime Landscaping Architect
Brak obrazka
realtime_landscaping_pro_5_demo_70258.gif
Brak obrazka

Cena programu jest okrutna, ale mozna pobrac 30 dniowy trial (okrojony oczywoscie - mniej elementow itd) ale i tak projekty w nim przygotowane wygladaja naprawde fajnie. Program ma ogromne mozliwosci i jak sie go pozna mozna zaprojektować kazdy dom i ogrod.
Pozdrawiam

Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Ja ostatnio trafiłem przypadkiem na "program" gardenpuzzle. (wystarczy wpisać to w google, a wyszuka, nie podaję linku aby mnie admin nie pokarał).
To nie jest typowy program do projektowania, ale jak nazwa wskazuje - rodzaj takiej układanki.
Są różne tła i wstawia się na nie roślinki. Całkiem ciekawe.
W darmowej wersji są do wybory podstawowe tła ale w płatnej można wgrać zdjęcie swojego domu z ogrodem i powstawiać na nie rośliny.

gardenpuzzle daleko do profesjonalnego programu do projektowania ogrodów ale chyba założenie jego twórcy było takie, aby była to bardziej zabawa i rozwiązanie dla amatorów icon_smile.gif

W każdym razie... warto zerknąć i się pobawić kilka minut.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
No dobra, ale skoro chcesz "bardziej realistyczne rośliny" musisz trochę czasu na tym spędzić. Podstawowe, darmowe programy do projektowania ważą po 700-900mb, przez co muszą mieć okrojoną oprawę graficzną. Poza tym - w domowych warunkach to i tak świetne narzędzia.
Sprawdź Google Sketchup - całkiem fajny, tylko bardziej jako "szkicownik" dla architektów, a nie stricte do projektowania ogrodów.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...