Skocz do zawartości

Jacuzzi


Recommended Posts

Ja bardzo lubię poleżeć sobie w mojej wannie. Jasne, jest trochę babrania z myciem, itd. ale dla mnie to była najlepsza inwestycja zeszłego roku ;D nic mnie tak nie odpręza jak wylegiwanie się w ciepłych bąbelkach icon_smile.gif ja mam akurat oryginalną wanny jacuzzi od Jacuzzi, ale pewnie można znaleźć coś tańszego
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Przepraszam, że odświeżam tak stary wątek, ale temat jest dla mnie bardzo na czasie. Tzn. może nie do końca ten, bo piszecie o jacuzzi domowym, a ja mam pytanie, co sądzicie o tych ogrodowych minibasenach z hydromasażem i z podgrzewaną wodą? icon_biggrin.gif Bardzo mi się takie coś spodobało, może to kolejna rzecz, na którą będziemy oszczędzać, gdy już kupimy samochód... icon_biggrin.gif Ale chciałabym poznać Wasze opinie.
Link do komentarza
Cytat

Przepraszam, że odświeżam tak stary wątek, ale temat jest dla mnie bardzo na czasie. Tzn. może nie do końca ten, bo piszecie o jacuzzi domowym, a ja mam pytanie, co sądzicie o tych ogrodowych minibasenach z hydromasażem i z podgrzewaną wodą? icon_biggrin.gif Bardzo mi się takie coś spodobało, może to kolejna rzecz, na którą będziemy oszczędzać, gdy już kupimy samochód... icon_biggrin.gif Ale chciałabym poznać Wasze opinie.



basen ogrodowy to fajna rzecz, choć na taki z hydromasażem chyba nie zdecydowalbym się. Trzeba dość często czyścić dysze co jest pracochłonne (biorac pod uwage ze w basenia posiedzisz tylko w kilka dni w roku zapewne) a i kosztowne
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Bardzo chciałabym mieć jacuzzi, uwielbiam długie kąpiele w wannie , a tu jeszcze opcja z hydromasażem etc. ;) Zawsze marzyło mi się np. takie:



Duże, dla dwóch osób, idealne ;) Jednak, kiedy przeczytałam wcześniejsze opinie i komentarze na temat jacuzzi, to już mniej mi się podoba ten pomysł i wolałabym, jak ktoś napisał- prysznic z hydromasażem icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...