Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: TOMBUD


Recommended Posts

Gość bodzio-visla
Kupuję w Tombudzie i nie mam problemów z dostawą na miejsce budowy. Buduję około 15 km od ich siedziby i jest bez problemów. Oczywiście transport jest gratis. Z poradą techniczną też jest ok.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
Gość BaśkaKomentarz
Doskonała obsługa,a tymbardziej magazynierzy.Dostawa na miejsce bezproblemowa.POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY TOMBUDU icon_wink.gif haha

I tak powinno być,wszystko na miejscu ,przystojni magazynierzy i w ogóle to wporzo jest ;D
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Wioletta
osoby sprzedające troszkę zagubione i niezorganizowane ale wydający towary o.k. bardzo pomocni dostawa jak zwykle z opóźnieniem ale dojeżdża! wybudowałam trzy domy to wiem co pisze .aaa kod z obrazka nie wchodzi!!!!
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Hurtownia nastawiona na zysk, obsługa w biurze daje wiele do życzenia wymienił bym całą ekipę. na magazynie robią co mogą ???Ogólnie opinia negatywna .Ceny wcale nie są konkurencyjne....Nie szanują klientów w biurze przy zakupie. panie które wypisują kwity ciąglę się mylą zero znajomości asortymentu.To jakaś po raszka....

Obsługa biura tragedia .Panowie handlowcy powinni sprzedawać ale na pewno nie materiały budowlane. Obsługa magazynu Ok. Ale to jedyny plus .....pozdrawiam
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość mario
obsluga wogole nieslucha pytan na zadane pytanie o welne fasadowom podaja cene welny na poddasza chyba jest roznica dachowke reklamuja niewiedzac kraju produkcji creaton balans robia na wegrzech a oni twierdza ze w niemczech zamawaialem drut to mi na polwe pocieli twierdzac ze niemaja transportu a kasuja jako towar pelnowrtosciowy ekipa na placu mila i szybko laduja nieszanuja klijenta
Link do komentarza
  • 5 lata temu...
komentarze bzdurne.. znam firmę.. bo jestem z tego miasta.. . i wiem że to są lokalni specjaliści najlepsi z najlepszych w tej dziedzinie w tym mieście.. . którzy biorą od małych lokalnych firm najlepsze materiały gdzie przy produkcjach .. pracują najlepsi.. z najlepszych..na rynku.. w cenach jakich tylko się da.. w porównaniu do marketów.. pod każdym względem wygrywają.. :) chcecie cenę super.. macie te hurtownie lokalne.. chcecie niższą cenę polecił bym market.. ale przegrywa..pod każdym względem.. ale jeśli traficie na promocje w markecie.. to nie zdziwcie się później..że dom się wali po 20 latach.. :) masakra jak się nie szanuje najlepszych firm w Polsce.. zawsze te lokalne firmy tną koszta jak się tylko da .. . żeby tylko produkt był tani i najlepszy..! co do transportu to wiem że wiele firm narzeka.. ale jak liczą sobie za dowozy kierowcy lokalni jak za ciężką pracę.. cóż.. :) co do szacunku do klienta.. czasem nie ma czasu wysłuchać kogoś kto chce mieć dobre i tanie.. ale nie zna się na wielu kwestiach :D wiem jedno.. wielu skorzystało.. i domy stoją lata !!!! budujcie z marketami.. 20 lat..ściany do wymiany.. XD
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...