Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

A może jednak coś w tym jest. Ostatecznie tyle mówiło sie kilka lat temu o piramidach oraz ich oddziaływaniu. A jakiś rok temu był w "Budujemy Dom" artykuł o człowieku, który zbudował dom w kształcie półkuli.

Fragment tego tekstu jest tu https://budujemydom.pl/strefa-magazynu/archiwum/7962-dom-swiatla-i-dobrej-energii

a pełna wersja jest w pdf do pobrania na dole strony.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakiejkolwiek bzdury można dorobić jakąś pseudo duchową ideologię, bo tego i tak nikt nie sprawdzi.
Znam człowieka, który wybudował sobie dom w kształcie półkuli, i to spory i konkretny,a nie jak ta dziupla powyżej, i nie dorabiał do tego żadnej ideologi. Ot, zbudował, bo miał dostęp do tej technologii. Żyje, jak inni, ma problemy jak inni, choruje jak inni.
Dokładnie tak samo wygląda życie tych, którzy naiwnie budują i urządzają wnętrza zgodnie z tym chińskim zabobonem feng-shui.
Mamy wystarczająco dużo własnej, Polskiej głupoty, po co ją jeszcze importować i za nią płacić?
No tak..., ale to właśnie nasza, rodzima głupota prowadzi do importowania głupoty zagranicznej. Polak zawsze ceni bardzie, to, co zagraniczne. Nawet zagraniczną głupotę uważa za lepszą.
A z piramidami to taka sama głupota, jak i te chińskie, tylko piramidalna. icon_wink.gif
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepływ energii ubrany w słowa zrozumiałe dla wszystkich. To ciekawe czemu pioruny walą w szpić a nei w kopułę???????

Kolego nie neguj tak wszystkiego bo jeszcze dostaniesz zgniłym jajkiem z tłumu icon_smile.gif))))) I wtedy pojmiesz zjawisko grawitacji, pędu, dyfuzji w jednej sekundzie:)))) Wystarczy poweidzieć że jesteś sceptykiem.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamis odnoszę wrażenie, że nawet nie chciało ci się otworzyć pdf-a z artykułem i dokładnie przeczytać tekstu. Bo gdybyś przeczytał cały tekst, zobaczył zdjęcia i plany... to nie pisałbyś o dziupli. Co to za dyskusja, skoro negujesz wszystko dla zasady. A zamiast argumentów prezentujesz złośliwości i inwektywy. icon_sad.gif
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebują próbować g...., żeby przekonać się o jego niejadalności.
Czy dyskutował byś na poziomie z kimś,kto próbował by cię zachęcać do spróbowania?
Wszystko, co ma związek z New Age, czarami, zabobonami, wróżbami, spirytyzmem, astrologią, radiestezją, itp. jest dla mnie takim niejadalnym g....
Jestem chrześcijaninem, i nie wstydzę się tego, dlatego poważnie traktuję zdanie Boga na temat tych spraw. I może cię to zdziwi, ale jest On dla mnie większym autorytetem, niż tysiące zwolenników tych pozornie działających energii.
Ciekawe jest to, że większość Polaków uważa się za wierzących, tylko w co?
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrześcijanin używający mowy nienawiści. Ciekawe połączenie. Rzekłbym egzotyczne i nie mające nic wspólnego z biblijnym "Tak, tak! Nie, nie!" Pisząc g... obrażasz inne kultury i inne kręgi cywilizacyjne. A potem nadajesz im jeszcze demoniczny wymiar!!!! Wybacz... ale to niezbyt chrześcijańska postawa. Twierdzenie, że wszystkie inne religie i zjawiska nieznane to pomiot szatana... Szkoda słów! Dyszysz nienawiścią, a to do osoby wierzącej nie pasuje w ogóle!
Chciałbym ponadto wiedzieć skąd wywiodłeś swój wstręt do innych kultur oraz innego widzenia świata? Z pewnością nie z Pisma Świętego!!! Zakładam, że z nauczania Kościoła (instytucji). Albo z radykalnych poglądów pana Tekieli, dla którego niemal wszystko jest diabelskim pomiotem i demonicznym pokuszeniem. A z nauką Kościoła... No, cóż trzeba bardzo ostrożnie. W imię tejże spalono na stosie Giordano Bruno, grożono Galileuszowi i Kopernikowi oraz wprowadzono Indeks Ksiąg Zakazanych. Dzisiaj Kościół odwołuje tamte decyzje i określa je mianem mało rozsądnych. To tak dla przemyślenia.
Nie wiem, czy różdżkarstwo i wróżby mają sens, ale boję się ludzi, którzy w imię tego, że wiedzą lepiej, zakazują się tymi zjawiskami interesować! Albo obrażają innych.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Chyba niewiele osób budując dom ma czas myśleć o ezoteryce. TAk sądzę, bo temat zamarł. icon_sad.gif


A moim zdaniem wcale tak nie jest! Wiele osób spogląda przecież na feng shui... A cóż to innego jak nie czary mary? Nie mam nic przeciwko (jestem nawet za), ale fakt pozostaje faktem!
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...