Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
granit-zen

Producent Granit, Marmur, Piaskowiec !!!

Recommended Posts

Producent Granit, Marmur, Piaskowiec !!!

Na rynku krajowym działamy od 1982r. pod nazwą: Firma "ZEN" EXPORT-IMPORT, prowadząc dwa rodzaje działalności: kamieniarstwo oraz transport.

Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych !!!

Nasze wyroby to między innymi:
- Kostka granitowa ,szara, żółta, czarna, czerwona.
- Krawężnik granitowy, ogrodowy, mostowy, drogowy.
- Nagrobki
- Parapety kuchenne, łazienkowe
- Wyroby z marmuru oraz piaskowca
- Dysponujemy samochodami ciężarowymi o ładowności od 3,5 do 24t.

zapraszamy na naszą stronę http://granit-zen.pl

e-mail: poczta@firmazen.com.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Patologia, patologia i jeszcze raz patologia. Wyobrażasz sobie taką sytuację? Przecież ta matka jest pier****lnięta!!!! Molestował ich dziecko (i widnieje w rejestrze pedofilów), po czym stwierdza, że ona chce sobie z nim życie układać i Duda ma go ułaskawić. Tak bym gnoja urządziła, że by z pierdla nie wyszedł !!!!! W ogóle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noż ku****wa ... to się może dziać tylko w państwie pińcet plus, gdzie żulaneria żyje tak bardzo po bożemu, że aż za bardzo    Widziałam. Żelazny elektorat, co tu dużo Ojjjj, ależ się poziom sturlał .... aż wartości ujemne przyjął. Jeśli takich fachowców wypuszczają, to graty .... doprawdy   Uczyli, ale nie przyjął. I zaliczył na krzywy ryj
    • Tu się zgadzam. Bardzo długo. Nie wiem czy to się w ogółe wyleczy.   Tego się nie leczy to trzeba zaakceptować. To on też jest gejem? Ciekawe co na to Agata Kornhauser.   A tu dyplomacja zagraniczna w pełnej krasie.   https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/przerazajace-slowa-prezydenta-dudy-niemcy-nas-znow-zaatakowali-aa-GuRV-1jrx-SBuk.html
    • Gość Maja
      Bardzo mi się podoba. Brawo dla Architeka !
    • Witam wszystkich budujacych i mam nadzieje juz szczesliwych posiadaczy swych upragnionych czterech kátów. Czy ktos z okolic Ustki, Slupska tutaj jest i ma doswiadczenie z ekipami budowlanymi? Kogo polecacie, odradzacie? Mam zamiar budowac sie kolo Ustki, ale od kilkunastu lat mieszkam za granica. Nie znam realiów zarowno projektantow, ekip, itd.Bede wdzieczny za kazda rade, opinie. Pozdrawiam. 
    • Popieram .Kuchnie powiekszyc i wydluzyc,aby zrownac korytarz, wtedy jesli nawet ma byc ta scianka, to tez ja "do góry".Duza rodzina, wiec gdzies duzy stol musi byc.Likwidacja pg i spizarki,a szafki po sam sufit. Oprocz tego wejscie zrownalbym,ew.dobudowalbym ganek, a lazienke z kotlownia tak obrocil, ustawil, aby w obu bylo okno, tym bardziej, ze jest prysznic. To tak po mojemu, powodzenia. Fajny projekt, tez go ogladalem.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...