Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Ogrodzenia betonowe

Recommended Posts

Ogrodzenia betonowe są bardzo popularne i stosunkowo niedrogie. Zwykle są alternatywą dla znacznie droższych ogrodzeń kamiennych, przy czym efekt, jaki dają, często może być porównywalny (betonowe prefabrykaty często przypominają kamień naturalny).

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/ogrodzenia/362-ogrodzenia-betonowe

Gość ula
Właśnie czegoś takiego szukałam, może to w końcu rozwiąże mój problem z wyborem ogrodzenia do domu, zwłaszcza, że skorzystam jeszcze z informacji, które znalazłam na bo wydają się rozsądne.

Ogrodzenia betonowe są bardzo popularne i stosunkowo niedrogie. Zwykle są alternatywą dla znacznie droższych ogrodzeń kamiennych, przy czym efekt, jaki dają, często może być porównywalny (betonowe prefabrykaty często przypominają kamień naturalny).
Ogrodzenia betonowe mogą występować w postaci prefabrykowanych paneli, zbrojonego betonu monolitycznego, a także różnego rodzaju bloczków i pustaków.

Cytat

przy czym efekt, jaki dają, często może być porównywalny (betonowe prefabrykaty często przypominają kamień naturalny).

Teraz to pojechałeś po bandzie. icon_lol.gif

Moja gmina dba o wyglad i asekuracyjnie (gdyby komus wpadl do glowy glupi pomysl) zabrania stawiania betonowych plotow icon_biggrin.gif

Gość marcin
Ogrodzenia betonowe są trwałe i nie kosztują wiele. Płaciłem po 80zł za przęsło.

Gość Brtaej
Czesc. Czy wie ktos gdzie moge kupic bloczki jak w powyzszych przyhladach ale w rozmiarach najlepiej 29x29 x wysokosc zalezna od ilosc parti ktora ma 10 cm plus oczywiscie doliczenie fugi miedzy nimi

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować