Skocz do zawartości

Łazienka dla niepełnosprawnych


Recommended Posts

Witam, buduje mini motel i trzeba zbudować specjalną łazienke dla niepełnosprawnych, a ja nic nie wiem jak sie zabrać ( tzn. potrzebuje wysokosci na których trzeba zamontować te haki itp ) ponieważ przy kontroli bedą wszystko dokładnie sprawdzać. Potrzebuje coś takiego jak tutaj na zdjęciuLink tylko z "widoku żaby" czyli z podłogi.
Dzieki icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam, buduje mini motel i trzeba zbudować specjalną łazienke dla niepełnosprawnych, a ja nic nie wiem jak sie zabrać ( tzn. potrzebuje wysokosci na których trzeba zamontować te haki itp ) ponieważ przy kontroli bedą wszystko dokładnie sprawdzać. Potrzebuje coś takiego jak tutaj na zdjęciuLink tylko z "widoku żaby" czyli z podłogi.
Dzieki icon_biggrin.gif


wysokosci niesa tajemnica ale takie rzeczy to nalezy robic zgodnie z projektem i aranzacja do twojego obiektu ,a zeby cos sprawdzac to trzeba miec wzgledem czego?-czyli projektu jesli robisz to oficjalnie jako mniejsce uzytecznosci publicznej to tylko i wyłacznie z projektem nwetjesli masz tam 5pokoi i 4łazienki ,musisz dokładnie zasiegnąc informacji
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...