Skocz do zawartości

Myjka ciśnieniowa w garażu


Recommended Posts

Urządzenia wysokociśnieniowe są obecnie najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami w pracach porządkowych wokół
domu. Szeroka oferta rynkowa domowych urządzeń wysokociśnieniowych umożliwia, nie tylko dobrze już zname mycie samochodu, ale dbałość o czystość także tam, gdzie nierówności mytej powierzchni powodują, iż czyszczenie tarasu, patio, elewacji, drzwi garażowych czy murku ogrodowego jest nielubianą czynnością.

Od kiedy mamy urządzenie wysokociśnieniowe z odpowiednim wyposażeniem oferowanym przez firmę KÄRCHER – niechęć do takich prac porządkowych znika. Nikt już przy czyszczeniu patio nie będzie narażony na spryskanie strumieniem,
odbitej od krawędzi deski, wody. Zasada działania tego specjalnego wyposażenia T-Racer jest prosta, a skuteczna: dwie dysze wysokociśnieniowe wprawiają w ruch obrotowy śmigło umieszczone w głowicy czyszczącej.

Ciśnienie wody jest siłą napędową, dzięki której T-Racer lekko unosi się nad czyszczoną powierzchnią. Ten sposób mycia zabezpiecza przed niepożądanym zawilgoceniem innych powierzchni. Obudowa głowicy chroni przed rozpryskami wody.
Tylko sprzątać!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Urządzenia wysokociśnieniowe są obecnie najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami w pracach porządkowych wokół
domu. Szeroka oferta rynkowa domowych urządzeń wysokociśnieniowych umożliwia, nie tylko dobrze już zname mycie samochodu, ale dbałość o czystość także tam, gdzie nierówności mytej powierzchni powodują, iż czyszczenie tarasu, patio, elewacji, drzwi garażowych czy murku ogrodowego jest nielubianą czynnością.

Od kiedy mamy urządzenie wysokociśnieniowe z odpowiednim wyposażeniem oferowanym przez firmę KÄRCHER – niechęć do takich prac porządkowych znika. Nikt już przy czyszczeniu patio nie będzie narażony na spryskanie strumieniem,
odbitej od krawędzi deski, wody. Zasada działania tego specjalnego wyposażenia T-Racer jest prosta, a skuteczna: dwie dysze wysokociśnieniowe wprawiają w ruch obrotowy śmigło umieszczone w głowicy czyszczącej.

Ciśnienie wody jest siłą napędową, dzięki której T-Racer lekko unosi się nad czyszczoną powierzchnią. Ten sposób mycia zabezpiecza przed niepożądanym zawilgoceniem innych powierzchni. Obudowa głowicy chroni przed rozpryskami wody.
Tylko sprzątać!



Witam,

A czy myjki ciśnieniowe oferowane na stacjach BP za tak zwane punkty są przez Was polecane, czy raczej warto kupić myjkę o klasę wyższą i nie zawracać sobie głowy tymi ze stacji ( punkty co prawda uzbierałem, ale mam pewne wątpliwości co do ich jakości). Proszę o odpowiedź icon_smile.gif

pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Jakie urządzenia są szczególnie przydatne w pracach wokół domu?



Witam serdecznie!
Jeśli chodzi o urządzenia amatorskie są one przydatne w domu, można ich bezpiecznie użytkować pod pewnymi warunkami. Amatorskie myjki posiadają na tyle słabe chłodzenie, że należy je użytkować krótko. Myślę, że maksymalnie 30 minut.
Urządzenia profesjonalne Karcher charakteryzują się dużą wytrzymałością. Prowadzę od 8 lat firmę zajmującą się doczyszczaniem elewacji, kostki brukowej i dachów. Usługi wykonujemy w ten sposób, że ciśnieniówka pracuje cały dzień, bez większych przerw zmieniają się tylko pracownicy ją obsługujący.

Podsumowując- urządzenia amatorskie, tanie (również za punkty) warto kupić ze względu na gwarancję i osprzęt. Można je używać do różnych prac http://www.lakszmi.com.pl/?czyszczenie-elewacji,12 Należy uważać jedynie na czas pracy urządzenia.

Jeśli komuś zależy na bardziej intensywnym czyszczeniu ścian, kostki brukowej czy dachu należy rozważyć kupno urządzenia profesjonalnego nowego lub używanego.

W razie pytań postaram się doradzić, podpowiedzieć icon_smile.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Rzeczywiście praca urządzeniami ciśnieniowymi może przynieść wiele radości, ale pamiętać należy o bezpieczeństwie pracy. Pół roku temu przejeżdżając koło jednej z posesji zauważyłem ubłoconego 8-10 letniego chłopczyka myjącego samodzielnie podjazd przed domem z kostki brukowej. Oczywiście zatrzymałem się ze zdumienia, szukając jednocześnie w pobliżu chłopca jakiejś dorosłej osoby - niestety nie było nikogo takiego. Zdziwiony całą sytuacją i ogłupiały ruszyłem i pojechałem w swoją stronę. Zwyczajnie brakło mi słów. Z pewności dziecko samo nie podłączyło sobie urządzenia, tylko zrobiła to osoba dorosła, czy kazała dziecku czyścić podjazd czy też chłopczyk wziął bez pytania "sprawy w swoje ręce" tego nie wiem. Zasadność jednak mojego zdziwienia pozostawiam Państwu do rozstrzygnięcia i proszę o wyciągnięcie wniosków. To tak na temat dorosłych i ich "zabawek" w garażu.
Co do czyszczenia kostki brukowej polecam powierzyć temat fachowcom. Zrobią to za nas sprawnie, szybko, gwarantując efekt i bezpieczeństwo. Zdjęcia efektów takiej ekipy można znaleźć np.: http://clean-bruk.pl
Link do komentarza
Cytat

...myjącego samodzielnie podjazd przed domem z kostki brukowej. ...


... piękna reklama i sporo wysiłku w reklamę tą włożone (dość długie teksty, choć trochę niestarannie "skomponowane") icon_smile.gif ... jeżeli potrzeba, mogę podać jakiś adres osób dokonujących "korekty tekstów" icon_smile.gif

Zastanawia mnie tylko ten dom "z kostki brukowej" icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

ps - wiem czepiam się ... ale to tylko dlatego, że:
Cytat

Ten fragment artykułu wskazuje, że osoby znające się na ogrodach nie powinny na siłę rozpisywać się na tematy, o których nie mają pojęcia. Opierając się na gdzieś zasłyszanych opiniach, przeglądniętych pobieżnie stronach internetowych i wtrącając swe 3 złote myśli. ...

... "z grubej rury" w pierwszych swych postach "Profesjonalisto", starasz się udowodnić, iż wszyscy prócz Ciebie to marni amatorzy icon_smile.gif Edytowano przez Chef Paul (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

... piękna reklama i sporo wysiłku w reklamę tą włożone (dość długie teksty, choć trochę niestarannie "skomponowane") icon_smile.gif ... jeżeli potrzeba, mogę podać jakiś adres osób dokonujących "korekty tekstów" icon_smile.gif

Zastanawia mnie tylko ten dom "z kostki brukowej" icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

ps - wiem czepiam się ... ale to tylko dlatego, że:
... "z grubej rury" w pierwszych swych postach "Profesjonalisto", starasz się udowodnić, iż wszyscy prócz Ciebie to marni amatorzy icon_smile.gif




Kolego Paul czy zrozumiałeś intencję? Czy ktokolwiek inny będzie miał problem z interpretacją tego zdania?
Poprawię dla Ciebie: nie miało być ...myjącego samodzielnie podjazd przed domem z kostki brukowej.. a podjazd z kostki brukowej przed domem - czy teraz jesteś ustaysfakcjonowany?

A tu nadinterpretujesz teksty! Nikogo nie obrażam a z dużym naciskiem piętnuję wymyślane "na kolanie" teorie, które czytających wprowadzają w błąd! Uważasz, że to niewłaściwe?
Swoją wypowiedzią to ty raczej starasz się mnie obrazić, wytykając błędy składni - dla jednych liczy się treść dla innych forma. Dla Ciebie (widzę po postach) nie pozostało nic innego jak tylko przytyki: a po co , a na co, a śmieszy mnie to, itp. Poświęć chwilę na refleksję.
Link do komentarza
Cytat

...
A tu nadinterpretujesz teksty! Nikogo nie obrażam a z dużym naciskiem piętnuję wymyślane "na kolanie" teorie, które czytających wprowadzają w błąd! Uważasz, że to niewłaściwe?
...
Poświęć chwilę na refleksję.


... czyżbyś Ty tego nie napisał ?
Cytat

...
Ten fragment artykułu wskazuje, że osoby znające się na ogrodach nie powinny na siłę rozpisywać się na tematy, o których nie mają pojęcia. Opierając się na gdzieś zasłyszanych opiniach, przeglądniętych pobieżnie stronach internetowych i wtrącając swe 3 złote myśli. ...


... niewątpliwie, dobitnie napisane icon_smile.gif ... aż się prosi o chwilę "refleksji" ... może sam skorzystasz ze swej własnej "porady"

Cytat

...
Swoją wypowiedzią to ty raczej starasz się mnie obrazić, wytykając błędy składni - dla jednych liczy się treść dla innych forma. Dla Ciebie (widzę po postach) nie pozostało nic innego jak tylko przytyki: a po co , a na co, a śmieszy mnie to, itp.
...


... widzę, że przejrzałeś me ostatnie wypowiedzi icon_smile.gif ... "przytyki" to moja specjalność i Wszyscy tutaj o tym wiedzą icon_smile.gif ... tak mnie się "na starość" porobiło icon_smile.gif
Korzyść z tego taka, że przysparzam swoją pisaniną powód "do śmiechu" ... jak bowiem wiadomo "Śmiech to zdrowie" ;) ... więc swą "pożyteczną działalność" pozwolę sobie kontynuować.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...