Skocz do zawartości

ciemne drewno


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Mnn....moje ulubione zestawienie kolorów... i to ciemne drewno do kontrastu z bielą ceramiki...super!



www.domoklik.pl/vtour/1147 tu jest super łazienka, mała ale naprawdę mi się podoba. Nie wiem ile w skali ciemności ma to drewno, chyba jest raczej jasne? ale strasznie mi się podoba takie rozwiązanie - wydaje mi się że te szafki zostaly po prostu oskrobane z wcześniejszej farby, i polakierowane bezbarwnym lakierem (albo nie pomalowane - ale to chyba nie było by dobre w wilgotnej łazience)
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Już pisałem o tym w jednym wątku, ale się powtórzę, bo chyba to pasuje także i tutaj. Ja uważam, że takie łazienki są bardzo fajne. Drewno do mnie przemawia, ale w łazience powinny znaleźć się (w mojej opinii), jakieś fajne, designerskie dodatku. W przypadku drewnianej łazienki, mógłbym polecić coś takiego. Takie fajne dodatki bardzo dobrze rozświetlają taką łazienkę i nadają jej bardziej domowego charakteru.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Wczoraj dostałam dzięki członkowstwie w Klubie(KBD) icon_biggrin.gif calutki katalog Cersanit- gruby jak książka!!!!Mathir!!!Tam dopiero można dostać oczopląsu icon_eek.gif Tyle inspiracji,że chyba aby zaspokoić swoją "wybujałą" chęć zaprojektowania łazienki musiałabym wybudować sobie pałac z 50 -cioma łazienkami-może dopiero wtedy wykorzystałbym wszystkie pomysły...he,he,he....A tu weź wybierz kolorystykę tylko do dwóch łazieneczek icon_confused.gif Mnie już głowa boli.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...