Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie mam jeszcze warunków, jestem na etapie przyłączy ale planuję sobie wszystko już teraz.  Chyba zmienię koncepcje całkowicie.  Jakbym zrobił 2 spadowy z kalenicą prostopadłą do wejścia to musiałbym prawą i lewą ścianą robić kolankową.  Wpadłem na pomysł że zrobię kolankową tą ścianę od wejścia i dach 2 spadowy bez żadnych wykuszy itp a balkonem będzie dach garażu. 
    • No i pozamiatane. Trochę trwało liczenie. I raz czytają.   A ludzie ....................
    • a tak bardziej w temacie koronawirusa loool
    • To jest kuriozalne. To wszystko, co się dzieje. Pandemia. Polscy przedsiębiorcy bez pomocy zamykają i zawieszają firmy. Zwalniają pracowników. Ludzie tracą pracę. Zamykane są szpitale z powodu zarażenia personelu koronawirusem. Zamknięte skwery, parki, lasy, całkowity zakaz przemieszczania się. Obostrzenia w sklepach, rękawiczki i maseczki. W wielu sklepach nie ma ich, ponieważ nie mogą nigdzie kupić. Klienci również nie mają gdzie, zakłada się na dłonie zwykłe woreczki. Kryzys gospodarczy i medyczny w Polsce i na całym świecie.  To jest stan klęski żywiołowej, którego formalnie nikt nie chce wprowadzić, a on się dzieje. Ludzie chorują i umierają. Jesteśmy przed szczytem zachorowań. Najgorsze przed nami. Obserwuję to, co dzieje się w służbie zdrowia i naprawdę jestem przerażona. Czeka nas druga Hiszpania? Laboratoria całego świata prześcigają się w poszukiwaniu sposobów na produkcję środków ochrony osobistej dla lekarzy, ponieważ jest deficyt. Rządy państw poszukują rozwiązań na zminimalizowanie upadku gospodarczego i medycznego swoich krajów. A Polska? Na pierwszym miejscu walka o stołki, stanowiska, władzę. O wybory za miesiąc, w szczycie pandemii. Ludzie ... nikt mi nie powie, że to jest normalne !!!!!  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...