Skocz do zawartości

Naturalny wygląd drewna


miciulka

Recommended Posts

Najlepsze efekty estetyczne jeśli chodzi o zachowanie naturalnego wyglądu drewna daje Lakier wodny formuła niekapiącego żelu V33. Ten akurat lakier jest też dość uniwersalny – można go stosować zarówno na drewno egzotyczne, jak i swojskie, tak na stare jak i nowe. Po prostu ładnie podkreśla naturalny wygląd drewna.
Link do komentarza
Ja polecam olej. nie zostawia warstwy na drewnie a kolor staje się bardziej intensywny. niestety nie da się zrobic tego samemu. ja skorzystałem z usług firmy TAMB i jestem bardzo zadowolony. podpowiedzieli jakich materiałów użyć aby wyszedł taki efekt jaki chciałem. oto ich strona jakby ktoś chciał: www.parkiety.silesia.pl
Link do komentarza
Cytat

Mmmmm , pięknie ci to wyszło - pogratulować!




Witam,

Dzięki, ale jeszcze ogrom prac przede mną. Niestety założenie , że wprowadzę się na gotowe niestety nie będzie zrealizowane i część prac będę wykonywał po przeprowadzce. Zapraszam do swojej galerii.



pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Czym pomalować parkiet, żeby zachować naturalny wygląd drewna?



Josev33 ty weź się trochę zastanów. Miciulka pyta o naturalny wygląd drewna a ty lakier polecasz. icon_confused.gif
Kochana, naturalny wygląd tylko oleje !!! Ja znam tak jak omylny Josev produkrty V33. Są takie fajne naturalne, albo jak masz np. deski na podłodze i ciemne, to możesz wybielający zastosować, świetne efekty!!! A podłoga,uuu, aż szkoda kłaść dywanu. Właśnie to jest najfajniejsze w olejcah, że czujesz drewno, a nie śliskie coś jak lakier. Moja znajoma olejowała i bardzo jest zadowolona
Link do komentarza
Wykończenie specjalne parkietu.
Żeby oddać i podkreślić strukturę drewna polecam produkt AIDOL HARTWACHS-Ol.
Jest produktem na bazie naturalnych olej i wosków.
Doskonale podkreśla strukturę drewna,pozwala mu oddychać oraz zachować naturalną postać.
Zużycie wynosi 10-30 g/m2 na jedną warstwę.
Należy przypomnieć że powierzchnie olejowane wymagają stałej pielęgnacji.
Link do komentarza
Cytat

Josev33 ty weź się trochę zastanów. Miciulka pyta o naturalny wygląd drewna a ty lakier polecasz. icon_confused.gif
Kochana, naturalny wygląd tylko oleje !!! Ja znam tak jak omylny Josev produkrty V33. Są takie fajne naturalne, albo jak masz np. deski na podłodze i ciemne, to możesz wybielający zastosować, świetne efekty!!! A podłoga,uuu, aż szkoda kłaść dywanu. Właśnie to jest najfajniejsze w olejcah, że czujesz drewno, a nie śliskie coś jak lakier. Moja znajoma olejowała i bardzo jest zadowolona



Powiem tak: poleciłem lakier trochę na pamięć. Po prostu, większość woli lakier, więc zakwalifikowałem Miciulkę do większości. Mam nadzieję, że się na mnie nie obraziła:) Niemniej jednak miło mi, że znalazłem się na forum, na którym większość stanowią zwolennicy bardziej szlachetnych technik, takich jak olejowanie. Dlatego przychylam się do opinii krytykujących mnie, a zwłaszcza do zdania Ramzesa. Ja też w moim domu zastosowałbym olej do parkietów V33. Innymi słowy: Panie Ramzesie, ma Pan rację.
P.S.Chociaż swoją drogą... superekologiczny olej do parkietu Plastora nieźle się zapowiada.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...