Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Dociekliwy_2

Instalacje grzewcze z tworzyw sztucznych

Recommended Posts

Rury z tworzyw sztucznych zwłaszcza o budowie wielowarstwowej są najbardziej dynamicznie rozwijającą się grupą materiałów wykorzystywanych przy instalacjach grzewczych. Rury i kształtki wykonane są z nowoczesnych materiałów i umożliwiają budowę trwałych instalacji, szczególnie do ogrzewania podłogowego, centralnego oraz ciepłej i zimnej wody. Idealnie nadają się do budowy nowych instalacji oraz wymiany przewodów w remontowanych budynkach.

Elastyczne przewody mogą być w łatwy sposób ręcznie wyginane. Inne przewody, zwłaszcza stalowe czy też miedziane są sztywne i wymagają stosowania kształtek oraz tzw. mijanek. Łatwe kształtowanie trasy oraz doskonałe parametry techniczne rur z tworzyw sztucznych umożliwiają wykonanie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji ogrzewania podłogowego, zapewniających komfort cieplny.

Rury i kształtki są odporne na korozję oraz zarastanie kamieniem kotłowym. Bardzo prosty i szybki montaż, zwłaszcza poprzez złączki zaprasowywane za pomocą pras mechanicznych, zapewnia najwyższą trwałość i niezawodność instalacji.

Adam Kot
Product Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...