Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Napisałeś wcześniej 160m2. Tu jest raptem 20 więcej. To chyba nie problem.    Dom trochę wąski - jak na tę funkcję zaproponowaną - szczegolnie na dole - troche powikłane to wejście do hallu - ale i tak jest niezła. Z tych 4 sypialni na górze łącząc można łatwo zrobić dwie duże komfortowe. I ta góra całkiem by była OK. Na twoim miejscu zostawiłbym go do rozrachunku - i szukał dalej. 
    • Proszę zakupić zawór napowietrzający  pod umywalką za syfonem do łazienki. https://allegro.pl/oferta/napowietrzacz-zawor-napowietrzajacy-fi-32-jimten-7825780071 Załatwić kogoś do montażu,  wystarczy prawdziwy facet i szlifierka kątowa do skrócenia rurki . Po montażu powinno być tak.  Do poprawienia montażu instalacji zaworu napowietrzającego w kuchni, potrzebne jest jedno z tych dwóch kolan:   KOLANA KANALIZACYJNE - PCV fi 50 kąt 30° - PCV fi 50 kąt 45° Trzeba zakupić oba, po montażu oddać jedno. Tu narzędzia niepotrzebne, wystarczy płyn do poślizgu, który ułatwi montaż rur plastykowych, trzeba wyjąć zawór   wstawić ten zawór w jedno z tych kolan i zamontować całość z powrotem. Zawór musi być w takiej pozycji Tam wewnątrz jest mały zaworek, który się otwiera w czasie przepływu wody, dlatego musi być montowany w takiej pozycji do prawidłowego działania.
    • To było chyba to: niestety, wszystkie rysunki, szkice są jakby niedostępne   parter "projektowanego" przez Lotera domu był podobny do parteru domu projektu Sfinks IV proponowanego przez EXTRADOM i skojarzył mi się z rozpatrywanym przez Ciebie domu w czermieni 2 (G2) - Archon'u     Trochę się naszukałem
    • Witam. Buduje dom podpiwniczony, z garażem narożnym, który nie jest podpiwniczony. Jako że nie robiliśmy od początku ław schodkowych garażu musimy je teraz zrobić jako zdylatowane oraz cały garaż również w dylatacji. Umieszczenie ław garażu była by jakieś 70-100 cm ponad ławami piwnicy (ale muszę to zmierzyć). Myślę nad tym czy w przyszłości nie dorobić zejścia z garażu do piwnicy, jak na zdjęciu niżej. Czy w takim wypadku można to zrobić gdy drzwi znajdowały by się poniżej ław garażu?  Chyba że zrobić schodkowe ale w dylatacji, nie połączone z ławami piwnicy, lub coś takiego tylko po jednej stronie gdzie będą drzwi? Kolejna sprawa chciałbym tu zrobić drenaż. Miałem w planach puścić go pod garażem (ale z mocniejszych rur w tym miejscu), ławy garażu opierały by się w tych miejscach na podsypce z kamienia drenażu ale na wylanym chudziaku na folii (czyli kamień w geowłókninie, na tym folia budowlana, chudziak i dopiero ława). No ale wtedy drenaż wyszedłby pod drzwiami. Jakieś pomysły?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...