Skocz do zawartości

sprzęt gorenje i reszta AGD


Recommended Posts

Macie doświadczenia? Bo ja szczerze mówiąc- nie do tej pory, tzn szwagier ma lodówkę tej firmy. Ale wczoraj byłam z męzem w media i zachorowaliśmy na dizajn piekarników gorenje icon_biggrin.gif są fajoskie, takie nowoczesne, minimalistyczne, bardzo fajne. taki np http://www.mixmedia.pl/Piekarnik_Gorenje_B...p122322745.html i płyta do tego taka
http://mixmedia.pl/?zobacz=122322758&u...ntent=122322758 ma ktoś coś z tej firmy?
Znalazłam tez wstępnie lodówkę która spełnia nasze kryteria- tzn jest duża, ładna, w inoxie, ma tą tzw komorę zero- niskich temp na wędliny i jest bardzo ładnie wykonana w środku- i chyba kupie taką http://mixmedia.pl/?zobacz=12034
A zmywarką- tego electroluxa którego kiedyś pokazywałam.
No i ...................... podliczyłam wstępnie to co wybraliśmy - tzn piekarnik, płytę, lodówkę, zmywarkę i okap wg cen z media markt a potem porównałam to z cenami w sklepach internetowych- między innymi w tym do którego wklejam linki. Wiecie jaka róznica na całym AGD? Dobrze ponad 2 tysiącie zł.......Na niekorzyśc media... no cóż- nie dla idiotów... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gorenje to dobra marka na kieszeń każdego. Robi sprzęt, który może długo posłużyć, a cenowo jest na pewno tańsza od wielu popularnych marek. Nie ma się co zastanawiać moim zdaniem. Jak ma się kupić większą ilość sprzętu, to warto wziąć tą markę pod uwagę. Z tego co pamiętam, to bardzo dużo modeli tego sprzętu można znaleźć na magicznaplaneta.pl - mają duży asortyment, wiele promocji, więc po prostu opłaca się tam, kupić.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Myślę że to sprzęty podobne do Candy.


Ja mam nieco inne zdanie na temat sprzętu Candy. Bardzo dużo zresztą również czytałam opinii o tych sprzętach, które były podobne do moich. Ciężko z serwisem i awaryjne.
Gorenje nigdy sama nie użytkowalam aczkolwiek trochę znajomych ma i zachwalają
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Też słyszałam takie opnie, ja jednak przez pewien czas była użytkowniczką pralki Candy i nie miałam żadnych problemów. Jeśli jednak zależy ci na wyborze naprawdę dobrego sprzętu to pomyśl o zelmer, Siemens, Bosh, Mastercook, Samsung. Są praktycznie solidne. Jeśli szukasz czegoś konkretnego to zerknij na moderni.pl, mają dość spory wybór
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
Drodzy forumowicze!!!
Przede mną jeszcze chwila do zakupu sprzętu AGD, jednakże już zaczynam się rozglądać. Na początek interesuje mnie płyta grzewcza - postawiliśmy na gaz, ale płyta ma być ceramiczna, co daje nam płytę gazową ceramiczną.

I tu proszę nie mylić z płytami pół na pół gazowo-elektrycznymi ani gazem na szkle.

Interesuje nas gaz przykryty w całości płytą ceramiczną. Znalazłam takie rozwiązanie w firmiy DYNAXO, robią płyty gazowe ceramiczne do campingów i na tej bazie zrobili 2 warianty domowe: płytę Dyna Cook X5 i X2 (odpowiednio z 2 i 5 palnikami). W związku z powyższym mam następujące pytania:
1. Czy ktoś z Was ma taką płytę i jak się ona sprawdza w praktyce? (a jeśli jest z Wrocławia lub okolic, to czy możnaby było "ją zwiedzić"?)
2. Czy widzieliście jakieś inne płyty gazowe ceramiczne ? (Widziałam jeszcze ofertę Mastercook-a, ale na jakiejś stronie o kuchenkach, a na stronie Mastrecook-a niestety nic na ten temat nie ma)

Pozdrawiam i czekam na wieści
Aga
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 5 lata temu...

Nie dajcie się nabrać na gratisy.

Kupiłem kuchnię gazowo-elektryczną  cc500w do której w gratisie miała być bezprzewodowa sonda termiczna.

Zarejestrowałem zakup zgodnie z regulaminem i dostałem maila że nie czytelne zdjęcia skanów. Zarejestruj jeszcze raz. Około godziny próbowałem ponownie zarejestrować zakup.niestety ich system odrzucił każdą próbę rejestracji. Także to jest jeden wielki kant.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...