Skocz do zawartości

klinkier


Recommended Posts

Cytat

Zaczynam budowę na obrzeżach Wrocławia. Mam ponad 100 m2 ścian z cegły klinkierowej (2 ściany szczytowe w domku parterowym i murki). Jakich kosztów można spodziewać się za wymórowanie tych elementów? Może zna ktoś tanich i rzetelnych wykonawców?


witam zajmuje się budowlanką od 15 lat jedyne co mogę doradzić to nie wybierać firm ,które ogłaszają się TANIO ,SOLIDNIE I SZYBKO ,poniewarz przewarznie takie firmy morze i robią tanio ,ale co do reszty t głęboko bym się zastanowił ,jeśli chodzi o koszty murowania z klinkieru t zalerzy od technologi muru ,cena za porządną robote to od 3---do 4 zł za połorzenie cegły ,za takie pieniądze robią firmy ,które mają renome i eykonują swoją prace rzetelnie . niestety jestem z poznania i nieznam żadnej firmy z okolic wrocławia ale ,radze popatrzeć po okolicznych budowach na wykonanie wyrzej wymienionych prac i porozmawiać z właścicielem inwestycji ,która się panu podoba a napewno poleci panu odpowiednich fachowców ,życzę powodzenia i pozdrawiam , SARDOMBUD!!!!!
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Zaczynam budowę na obrzeżach Wrocławia. Mam ponad 100 m2 ścian z cegły klinkierowej (2 ściany szczytowe w domku parterowym i murki). Jakich kosztów można spodziewać się za wymórowanie tych elementów? Może zna ktoś tanich i rzetelnych wykonawców?






Witam proszę wejść na stronę firmy klinkiermur,(www.klinkiermur.pl) obejrzeć robotę tej firmy tam jest telefon do właściciela można się z nim umówić na spotkanie a reszta zależy od twojej decyzji
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...