Skocz do zawartości

Firma z Poznania


Recommended Posts

Cytat

Witam jestem zainteresowany wykonaniem tego zlecenia FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ZACHBUD SZAMOTUŁY nr kontaktowy 667-938-683 lub zachbud@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof


Witam,
Dziękuję za odpowiedź i propozycję. Mnie jednak bardziej zależy na poznaniu opinii o wykonawcach i wtedy chciałbym dopiero podjąć decyzję. Bardziej zwracam się z prośbą do osób, które skorzystały już z usług danego wykonawcy i mogą coś powiedzieć o współpracy z nim. Propozycje firm pewnie też przejrzę, ale to nieco później. Z góry jednak dziękuję za propozycje.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,
Dziękuję za odpowiedź i propozycję. Mnie jednak bardziej zależy na poznaniu opinii o wykonawcach i wtedy chciałbym dopiero podjąć decyzję. Bardziej zwracam się z prośbą do osób, które skorzystały już z usług danego wykonawcy i mogą coś powiedzieć o współpracy z nim. Propozycje firm pewnie też przejrzę, ale to nieco później. Z góry jednak dziękuję za propozycje.


Firma Janadch pracuje szybko, zgodnie z ustaleniami, planami. Materiały są najwyższej jakości, bez lewizny i tego typu historii. Wykonanie solidne i wytrzymujące znacznie dłużej niż okres gwarancji. Poza tym dobra komunikacja i możliwość negocjacji i elastyczność. Są terminowi. To tak w telegraficznym skrócie. Współpracę z nimi oceniłbym na 4-4,5. Ideałów jak wiadomo nie ma. Na mieście mają dobrą opinię, przynajmniej ja nie słyszałem nic niepokojącego.

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Firma Janadch pracuje szybko, zgodnie z ustaleniami, planami. Materiały są najwyższej jakości, bez lewizny i tego typu historii. Wykonanie solidne i wytrzymujące znacznie dłużej niż okres gwarancji. Poza tym dobra komunikacja i możliwość negocjacji i elastyczność. Są terminowi. To tak w telegraficznym skrócie. Współpracę z nimi oceniłbym na 4-4,5. Ideałów jak wiadomo nie ma. Na mieście mają dobrą opinię, przynajmniej ja nie słyszałem nic niepokojącego.

Pozdrawiam


Dziękuję Tadi za opinię. Extra. Właśnie mnie głownie zależy na solidnym i terminowym wykonawcy. Materiały sam dostarczę, więc o to sie nie martwię, bo szwagier ma sklep więc będą na pewno dobre. Wyczytałem ze działaja na rynko bardzo dlugo wiec tym bardziej mnie to przekonuje.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...