Skocz do zawartości

montaż okien


Recommended Posts

ale mówisz to jako firma montażowa czy jako zwykły użytkownik okien tak jak ja ? Bo fima która to montowała jak do nich zadzwoniłem to też tako powiedzieli a inny gość z innej firmy powiedział że będzie wiało i powinienem jak okna są na gwarancji je reklamować . I który mówi prawdę ?
Link do komentarza
nic nie bedzie wiało ale jesli czujesz sie lepiej jak nie bedzie tych listew to je zdemontój ,bo jak dosuniesz parapet zewnetrzny iwewnetrzny i go zapianujesz od dołu i na zewnatrz dasz silikon bezbarwny to nic nie bnedzie sie działo ,bardziej skupialbym sie nasd sposobenm montazu czyli ile jest listw montazowych ,jak jest to zakotwione i czy jest w pionie
Link do komentarza
wysłałem emaila do firmy która produkuje okna- firma" DAKO" i której ekipa ( ekipa przedstawiciela handlowego) montowała mi okna z tymi listwami i tak mi odpisali :
" Witam
Jeśli chodzi o wątpliwości związane z listwą transportową to jest ona
jak
najbardziej w naszym systemie listwą podparepetową dodatkowo uszczelnioną

więc montaż z jej wykorzystaniem jest jak najbardziej dopuszczalny.W
pozostałych tematach dotyczących jakości montażu należy zwrócić się
bezpośrednio do Firmy której zlecił Pan montaż."

Czy to jest prawda czy fałsz ?
Link do komentarza
Jezeli chodzi o mnie to robilem wycene w 6 firmach produkujacych okna. W 4 z nich wrecz sprzedawcy chwalili sie ze montuja okna z tymi listwami... Jako argumenty podawali ulatwiony montarz parapetu i ze jest to niejako dodatkowa komora ktora izoluje od warunkow atmosferycznych.
Wiem ze zeby sprzedac towar upieksza sie wszystko, zeby jak najlepiej wypasc.
Wydaje mi sei ze jest to dopuszczalne i moze faktycznie lepiej jakby te listwy byly.
POzdr
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...