Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
qba

Tanie lampki słoneczne do ogrodu z allegro?

Chciałem doświetlić ogród takimi lampkami. Może ma ktoś jakieś doświadczenie, szybko się psują? Kupić te tańsze, czy lepiej te droższe?
0

Widzę, że nie ma zainteresowanych, albo nikt nie korzysta z takich rzeczy. W końcu kupiłem te droższe w markecie, chyba wyjdzie na lepsze.
0

Jest temat o lampach solarnych w dziale "Nawierzchnie, oświetlenie, ogrodzienia" icon_wink.gif - i dużo praktycznych wskazówek...

I co, sprawdziły się te droższe lampki z marketu?

Pozdrawiam!
0

Mozesz zamieścić zdjęcia lampek? Jakie dają swiatło? Pewnie delikatne jak to zwykle lampy solarne?
0

Mnie się to światło z lampek solarnych nie podoba. Znacznie efektowniej wyglądają, moim zdaniem, lampy zasilane z sieci. Trochę więcej z tym pracy, ale... iluminacja jest później super. A i ukraść trudniej niż solarne icon_smile.gif
0

A mnie delikatne światło solarek się podoba. Przecież nie chodzi o to żeby oświetlić cały ogród. Do tego moznaby użyć reflektora icon_smile.gif Chodzi o zrobienie nastroju!
0

Ja też lubię światło solarek tylko... moje strasznie szybko pordzewiały icon_sad.gif
0

Cytat

Ja też lubię światło solarek tylko... moje strasznie szybko pordzewiały icon_sad.gif

Nie są drogie... to można i wymienić...
icon_wink.gif
Po jakim czasie zardzewiały?
0

Po jednym sezonie wyglądały tak, jakby je zrobiono w czasie II wojny światowej icon_smile.gif
0

Czy jakiekolwiek lampki solarne do ogrodu świecą światłem mocniejszym niż "umierający świetlik"? Może są jakieś,które świecą naprawdę jasno?
0

Cytat

Czy jakiekolwiek lampki solarne do ogrodu świecą światłem mocniejszym niż "umierający świetlik"? Może są jakieś,które świecą naprawdę jasno?

Nie widziałem icon_sad.gif
0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0