Skocz do zawartości

jest plan zag i co dalej?


papuch

Recommended Posts

Na mojej działce jest aktualny plan zag (cele mieszkaniowe) no i jakie teraz kroki mam podjąć? Chyba wnioski o przyłącza? Mam przy sobie i zacznę wypełniać... Wszędzie jest napisane co robić kiedy tego planu nie ma a jeśli jest to piszą : No to nie ma problemu... ale nigdzie nie ma co i w jakiej kolejnosci należy robić. Powiedzcie mi- teraz długi weekend i ze składaniem czegokolwiek poczekam do poniedziałku ale dajcie znać co dalej robić.
Link do komentarza
dzięki - już wystąpiłam i zapłaciłam za to 50 zł. Tylko na niektórych serwisach napisane było że trzeba kilka kopii??? To prawda? Czy trzeba odpisy z wypisu i wyrysu czy kserokopie w razie czego? Czy teraz następnym krokiem jest uzyskanie mapki do celów projektowych czy najpierw kupuję projekt? Czy architekt dokonujący adaptacji robi też projekt przyłączy czy kto to robi i na jakim etapie. Jestem zakręcona... ale dziękuję za pomoc icon_wink.gif
Link do komentarza
1. Wypis i wyrys - potem kopie - projektant potwierdzi zgodność z oryginałem.
2. Warunki przyłączenia prąd, woda, kanaliza.
3. Projekt - ale taki który będzie zgodny z zapisami MPZP.
4. Mapa do celów projektowych.
5. Adaptacja - tu w zależności kto robi adaptację może zrobić komplet przyłączy, przyłącza robią branżyści-instalatorzy, nie architekt.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...