Skocz do zawartości

Szambo - przy domku Holenderskim , Letniskowym


maryba

Recommended Posts

Czy ktos przechodził przez coś takiego ? jakie szambo wybrać przy domku holenderskim,

Domek będzie używany od piątku do niedzieli przez okres 3 -4 miesięcy przez 2 -3 osoby.

Moze wystarczy wykopać 2 razy po dwa kręgi i wypuścic rurę na głębokości 1 m na działkę działka jest duża , prawei 0.5 ha. piaszczyste podłoże.

ma ktoś jakieś doświadczenia co wybrać przy takim małym zuzyciu ?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Czy ktos przechodził przez coś takiego ? jakie szambo wybrać przy domku holenderskim,

Domek będzie używany od piątku do niedzieli przez okres 3 -4 miesięcy przez 2 -3 osoby.

Moze wystarczy wykopać 2 razy po dwa kręgi i wypuścic rurę na głębokości 1 m na działkę działka jest duża , prawei 0.5 ha. piaszczyste podłoże.

ma ktoś jakieś doświadczenia co wybrać przy takim małym zuzyciu ?



Lepiej pomyśl o czymś takim:
http://kan-wod.pl/index.php?produkt=72&...szyk=&wysw=
Sam niedawno szukałem takiego malucha i nic innego nie wpadło mi w ręce.

Ja się do tego przymierzam, mam taki domek pod gości/ turystów i wydaje mi się to lepsze. Opróżniasz raz w roku przed zimą, wsypujesz bakterie raz na miesiąc i spokój. koszty może nieco wyższe, ale w dłuższym terminie sie opłaci.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Przy małym zużyciu strasznie długo będzie zwracał się koszt instalacji przydomowej oczyszczalni. Ma to sens (oczyszczalnia), ale dobrze wiedzieć. Jeśli szukasz rozwiązania taniego, to szambo tradycyjne nie jest złe. Ale ma oczywiście swoje minusy, związane z opróżnianiem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...