Skocz do zawartości

Jakie orynnowanie i blachodachówka pomoc w wyborze


Recommended Posts

Polecam RUUKI dawna Rautaruuki blacha fińska a tłoczenie jest robione wyłącznie w Żyrardowie. Z pozoru metr blachy kosztuje drogo ale po przeliczeniu nie jest tak strasznie porównywalnie do Pruszyńskiego ale jakość bez porównania. Mam b. dobrego przyjaciela który w tej firmie pracuje od kilkunastu lat i wie jaki to jest towar. Samo to ,że firma wycofała tłoczenie w innych zakładach i tłoczą tylko tam. Kilka lat temu nawet Pruszyński i inne firmy podszywały się pod ta blachę.B. polecam nie ze względu na znajomego.BUD MATEM tez sie interesowalem ale do jakiej miejscowości nie pojedziesz wszędzie BUDMAT troche to daje do myślenia.Odnośnie orynnowania ja wziąłem zwykłe PCV dobierając pod kolor. Teraz już nie ma takich cudów jak kiedyś, że plastik wyblakł lub się powypaczał itd.Rynny zawsze można zmienić nie jest to jakaś duża inwestycja.Pozdrawiam.
Link do komentarza
https://budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specialblogcategory/act,view_zzycia/id,1087/Itemid,36/

Zapoznaj się jeszcze z tym artykułem. Tak naprawde to trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż blachodachówki są zbyt krótko na rynku, odpowiedzi typu "ja mam swoją już 3 lata i jestem z niej zadowolony" to tak jak wróżenie z fusów. Kupując blachę na swój dach, też sprzedawca zapewniał mnie o 20 letniej gwarancji, ale to czas pokaże. Narazie nic się nie dzieje i oby tak dalej. Rynny wg mnie to tylko metalowe ocynkowane, są zgrabne, nie wyblakną, nie wyginają sie i pasują do blachodachówki bardziej niż plastiki. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...