Skocz do zawartości

Energetyka to urząd czy prywatna firma?


Recommended Posts

Tak się zastanawiam na tym czy energetyka to urząd czy prywatna firma? Dziś poszedłem złożyć podanie, dałem sekretarce mapkę do skopiowania. A ona na to, że powinienem przynieść ksero mapki, bo oni to mają xero do użytku wewnętrznego.

A czy ja tam prywatę usukuteczniałem?

Spotykałem się z takimi paranojami w urzędach tych rasowych, czyli gminy, ZUS czy skarbowym, ale takie myślenie u "prywaciarza", któremu płace ciężkie pieniądze i jestem KLIENTEM!! to dziwne i głupie.

Spotkaliście się z czym takim?
Link do komentarza
przyznaję, że to trochę dziwne. gdy ubiegałam się o przyłącze, przyniosłam do BOK elektrowni w Wołominie mapki różnego rodzaju (do wyboru) i akt notarialny. sympatyczna pani zrobiła na miejscu ksero dokumentów. moim zdaniem to zależy od polityki wewnętrznej i oszczędności - a te jak wiadomo stawiane są na pierwszym miejscu.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Firma tylko z nazwy i wbrew pozorom wciąż monopolista. 7 miesięcy czekałem na podłączenie działki mimo iż kabel był w drodze 1 metr (słownie jeden matr) od granicy. Dodzwonić się do nich praktycznie nie mogłem nigdy, a gdy już przejechałem kilkanaście km i wszedłem do tej jamy, to czterech kolesi w pokoju siedziało i jadło bułki, nawet nie raczyli się spojrzeć kto wszedł... grrrrr bardzo złe doświadczenia, bardzo.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...