Skocz do zawartości

namiary na wróżkę


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Cytat

Ale pytanie "Po co ludzie chcą znać przyszłość? oraz dalsze rozważania... jakoś mało przekonujące icon_sad.gif



O kurcze sama korzystam od roku z wróżki Lilith black Moon .Strony nie podam co by nie było,że reklama. Jak masz trudną sytuacje i znajdziesz osobę z darem to warto zaryzykować bo stracić mozesz w koncu więcej. Ale na przykład nie skorzystałabym z wróżki przez internet i jak pierwszy raz korzystałam to do niej do gabinetu mimo, że mieszka ponad 300 km ode mnie .Potem e-mail. Miałam problem z wybudowanym domem i coż może farta miała ale określiła zdarzenia i czas ich postępowania wzorowo więc to mnie przekonało. Chodzę i byłam niedawno zamówić u niej pewne prezenty i dobrze mieć taką osobę.
Link do komentarza
Cytat

To ja też chcę!
Bardzo by się przydało trochę grosza...

Tyle, ze jakby się dało TAK - to ci od gier losowych wystrzelaliby wszystkie wróżki już dawno...

Adam M.


Z wrózeniem to przynajmniej w moim przypadku było zawsze że cokolwiek bym nie wywróżył z tarota czy w inny sposób to nie miałem najmniejszego wpływu na te zdarzenia i dałem sobie spokój bo świadomość że sie o czymś wie a pomimo próby zmiany niema sie wpływu jest delikatnie mówiąc stresująca .Dla osób które chciały by sprawdzić czy mają jakieś predyspozycje polecam wrózenie z tarota i zadanie pytań na temat swojej czy bliskich przeszłości , jeżeli sie będzie obiektywnym to można sie zdziwić.(najlepiej traktować odpowiedzi z tarota dosłownie bez interpretowania)A co do totolotka wywróżenie sobie numerów nie wchodzi w rachubę z prostego powodu, zmieni sie przyszłość która jest ustalona,przynajmniej ja tak uważam.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Jeżeli jesteś z okolic Śląska polecam wizytę w Domu Przestrzeni. Ja sceptycznie podchodziłam do tematu wróżenia, ale mogę powiedzieć, że zmieniłam swoje zdanie po jednej wizycie u wróżki z powołania icon_smile.gif Myślę, że wiele osób odstrasza samo słowo wróżka.. Ale jak pójdziemy już do tarocistki czy astrologa to już zmieniamy zdanie i jesteśmy bardziej pozytywnie nastawieni. Polecam osobiście wizytę u wróżki Anety , od której bija bardzo dobra energia.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...