Skocz do zawartości

brodzik bez barier?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

proponuję w ogóle zrezygnować z typowego brodzika i zrobić podłogę na jednym poziomie w całej łazience tylko w strefie prysznicowej zrobić odpływ liniowy. Takie rozwiązanie sprawia że nie trzeba pokonywać żadnych progów i przeszkód aby wziąć kąpiel


Dokładnie najlepiej zrezygnować z brodzika i zrobić tak jak radzi "Kingaj"
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Dobrze byłoby się skonsultować z jakąś profesjonalną firmą, zajmującą się projektowaniem przestrzeni. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z współpracy z ndesign. A jeśli wolisz zaoszczędzić czas i pieniądze, to polecałbym rozwiązanie, o którym mówili moi przedmówcy - czyli zupełny brak brodzika, zrobienie spadu i po prostu szklanych drzwi. Myślę, że takie rozwiązanie może się z powodzeniem sprawdzić, dla osoby, która ma problem z koordynacją ruchową.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Patrzcie to może nawet fajnie wyglądać http://www.tece.pl/index.php?action=product&category=18




osobiście przyjrzałbym się tym prysznicom powyżej .
bywa że osoba na wózku może sobie nie dawać rady sama czyli potrzeba więcej miejsca , rezygnacja z kabiny prysznicowej wyznaczonej na rzecz pokoju kąpielowego w tym momencie wydaje się być zasadna . czyli można i samemu można i nie samemu w zależności od potrzeb bez kolejnych przeróbek .
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Super jest rozwiazanie z odplywem liniowym w przejsciu, ja u siebie taki zrobie. Od strony lazienki daje sie 1cm spadek dlugosci kilkunastu cm a od strony brodzika taki sam spadek, ale na dlugosci calego brodzika. Woda z brodzika ladnie splywa do odplywu a jak jest wieksza fala albo woda splywa z drziczek, to zatrzymuje sie na spadku od strony lazienki icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...