Skocz do zawartości

Ważność warunków przyłączenia mediów


ma3ja

Recommended Posts

Witam
Posiadam działkę ale nie uzbrojona i która chciał bym uzbroić.
Jestem na etapie wyciągani mapki do celów projekcyjnych ,którą zamierzam składać wraz z wnioskami o warunki przyłączenia mediów (prądu , gazu , kanalizacji i wody).
Moje pytanie na jaki okres są wydawane taki warunki czyli w jakim czasie musiała bym podłączy te media do działki ,
Pytam bo nie wiem czy wszystkie chciała bym podłączać od razu (chodzi o wodę i kanalizacje ) .
Może w późniejszym czasie a nie chciał bym wyciągać z powrotem mapek które kosztują trochę .
Link do komentarza
Cytat

Witam
Posiadam działkę ale nie uzbrojona i która chciał bym uzbroić.
Jestem na etapie wyciągani mapki do celów projekcyjnych ,którą zamierzam składać wraz z wnioskami o warunki przyłączenia mediów (prądu , gazu , kanalizacji i wody).
Moje pytanie na jaki okres są wydawane taki warunki czyli w jakim czasie musiała bym podłączy te media do działki ,
Pytam bo nie wiem czy wszystkie chciała bym podłączać od razu (chodzi o wodę i kanalizacje ) .
Może w późniejszym czasie a nie chciał bym wyciągać z powrotem mapek które kosztują trochę .


Wszystko zależy od lokalnych dystrybutorów mediów.

Ja na wodę i kanalizację miałam wyznaczony 3 letni okres wykonania przyłączy.

Wodę wykonałam, ponieważ jest konieczna a kanalizację planuję później bo mi niepotrzebna, a płacę tylko koszt zużycia wody.

Przyłącze elektryczne już by się przydało ale lokalny dystrybutor energii się nie spieszy i zrobi to za ok. 4 miesiące.

Gaz też niepotrzebny więc dopiero planuję w przyszłym roku.

Najlepiej popytać u źródła lub ludzi budujących w pobliżu.
Powodzenia
Link do komentarza
Cytat

Wszystko zależy od lokalnych dystrybutorów mediów.

Ja na wodę i kanalizację miałam wyznaczony 3 letni okres wykonania przyłączy.

Wodę wykonałam, ponieważ jest konieczna a kanalizację planuję później bo mi niepotrzebna, a płacę tylko koszt zużycia wody.

Przyłącze elektryczne już by się przydało ale lokalny dystrybutor energii się nie spieszy i zrobi to za ok. 4 miesiące.

Gaz też niepotrzebny więc dopiero planuję w przyszłym roku.

Najlepiej popytać u źródła lub ludzi budujących w pobliżu.
Powodzenia



dzięki
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...