Skocz do zawartości

Wystrój, aranżacja i kolory w pokoju - POMÓŻCIE!


Recommended Posts

Witam

Mam ogromny problem i zwracam się do was o pomoc. Otóż moi rodzice kończą właśnie dom i jest tam pokój i dla mnie, jednakże nie mam pojęcia jak stworzyć z tego miejsca coś godnego uwagi. Chciałabym stworzyć coś ciekawego i niebanalnego. Tyle że ja kompletnie się na tym nie znam. Wprawdzie mam parę pomysłów , jednak nie zbyt pasują do tego miejsca. Jest to pokój na poddaszu i choć ma prawie 30 metrów kwadratowych jest bardzo nieustawny. Problem stanowią również skosy. Dlatego właśnie zwróciłam się do was, bo napewno znajdują się tu osoby, które potrafią odkryć piękno ze zwykłego pomieszczenia
Co do moich pomysłów. Na początku chciałam zrobić dość nowoczesny pokój z ciemnymi barwami fioletu bądź borda i z tapetą na jedną ścianę. Meble mialy by kolor czarny. Jednakże po zastanowieniu się wydaje mi się, że pokój byłby zbyt ciemny gdyz ma tylko jedno okno. A poza tym zdalamm sobie sprawe ze taki pokoj bylby moze i nowoczesny ale i nie zbyt przytulny.
Może pomoże wam przedstawienie mojej osoby. A więc mam osiemnaście lat, jestem wesołą, żywiołową dziewczyną.Słucham głównie rocka i jazzu. Chciałabym aby mój pokój był jasny,, przytulny, ale i pełen energi. OStatnio nawet myślę że chyba najbardziej pasowałby do tego miejsca kolor zielony. Jak myślicie?
Jestem zmieszana, i nie wiem co też zrobić.
Tak po krótce przedstawilam Wam mój problem, Bardzo prosze o radę . Nawet najmniejsza będzie dla mnie ważną wskazówką. Bardzo liczę na waszą pomoc. Dodaje załączniki ze zdjęciami tego miejsca. Nie są zbyt dokładne ale to jedyne jakie posiadam.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
jeśli chcesz mieć jasny pokój to proponuję odcienie żółtej pasteli, ale takiej bardzo, bardzo jasnej i np. koloru pomarańczowego, ale tylko na np. jednej najmniejszej ścianie. Naklejki jak najbardziej i myślę, że wyszukaj po sklepach różne grafiki czy zdjęcia nawiązujące do twoich muzycznych upodobań.

A wnęki pod skosami proponuję zagospodarowacć zabudową na zamówienie - zastanów się, czy chcesz mieć szafki zamknięte czy otwarte, ile szuflad, itp. Radzę też przejrzeć pisma budowlane, tam jest dużo zdjęć, z których możesz czerpać inspiracje.
Link do komentarza
Ooo dzięki za rady:) myślę że naklejki to naprawde dobry pomysł i postaram się go wykorzystac:)
A jeszcze mam takie jedno pytanko jak myslicie gdzie dać łóżko ?? Ja myślałam o tej wnęce koło kolumny ale hm... nie wiem czy nie będzie takie przytłumione. A co do skosów chyba się zdecyduje na zabudowę gdyż chyba nic tam nie zmieszcze icon_wink.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...